Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ma kezdtem a hozzátáplálást...

Ma kezdtem a hozzátáplálást és nem ízlik a babámnak az alma. Meddig kell próbálgatni? Ne adjak neki holnap barackot helyette?

Figyelt kérdés
2009. júl. 3. 09:01
 1/5 anonim ***** válasza:
De. Később térj csak vissza az almára. Ha a baracks sem megy, az egésszel várj még 1-2 hetet.
2009. júl. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én ugyanígy voltam! Három napig próbálkoztam az almával, de összesen evett kb egy kanállal! :( Utána jött a barack, de neki az sem vált be! Aztán kínomban vettem sütőtök-alma üveges bébiételt, azt higítottam anyatejjel, na úgy nagy nehezen lement pár kanállal!

Szerintem még holnap próbálj neki adni, ne válts rögtön másikra! Ma még ismeretlen volt neki az íze, de holnap már emlékezni fog rá hogy ilyent már kapott! Amúgy lehet hogy neki nem jön be az alma és a barackot meg majd csak úgy nyomatja befele! :))

2009. júl. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A 09.10-es vagyok! Én is arra jutottam, amit az első írt, várok még pár hetet az egésszel és újra próbálkozom!
2009. júl. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%

Nem túl savanyú az alma, amit kínáltál neki?


Az anyatej fincsi édes nekik, úgyhogy nehéz a savanykás ízzel összebarátkoztatni őket!


Holnap próbáld meg párolva az almát, aztán csak utána a barackot.


Ha lehet, golden almát vegyél, az édesebb fajta, mint a többi, nálunk azt szerette.


Arra azért figyelj, hogy az alma okozhat szorulást!

Nálunk pár kanál reszelt alma után is úgy megfogta a pocakját, hogy éjjel üvöltve ébredt szegényem!

KEMÉNYET kakilt!


Persze a legtöbb babának meg sem kottyan az alma...

Mi szinte mindig kivételek vagyunk... :-)

2009. júl. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Várj még vele. Az én babám is fintorgott, 1-2 hét után is fintorgott, de már nem annyira, és a végén megette. Ő akkor már 6 hós volt. Most 10 hós és allergiás valamelyik kajára (mert már mindent evett), mert hiába volt már akkor baba még nem volt az emésztőrendszere felkészülve az ételre, és ezt ő fintorgással jelezte.. Hétfőn megyünk allargológushoz:( Persze ez nem azt jelenti, hogy minden baba allergiás lesz, csak annyi hogy egy picit sem szabad erőltetni...
2009. júl. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!