Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miben alszik 3 hetes babátok?...

Miben alszik 3 hetes babátok? Ha én rövid badyt adok rá, kisgatyával, nem kevés? Szoba hőm.

Figyelt kérdés
2012. jún. 9. 21:12
 1/9 anonim ***** válasza:
66%

2 hetes, én se tudom.

Most meleg van, hajnalban meg hideg.

Egy ujjatlan térdig érő body, meg egy rövid ujjú póló van rajta. (Ez egy szett)

2012. jún. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
de kevés,a lányom 7 hós és rövidujjú body van rajta hosszú lábfejes nacival.Neki még nem tökéletesen érett a hőszabályozása,ezért nem elegendő.
2012. jún. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Hosszú ujjú body, talpas naci. Hajnalban felkelnék, és be is takarnám egy vékony pléddel.
2012. jún. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem baba függő...Az én lányom két és fél hetes, és rettentő melege van már éjszakára a hosszú ujjú rugdalózó+rövidujjú body párosításban, így rövidujjú bodyval adtam rá most ujjatlan rugit.

Az előbbiben forró volt a gyerek egész éjjel, úgy, hogy csak egy vékony textillel volt betakarva.

Nálunk mondjuk 26-27 fok van a szobában nyitott ablaknál hajnalban is.

2012. jún. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Bence_ ***** válasza:
85%

Gyerek függő.

Utolsó ti merre laktok , hogy 26-27 fok van?

2012. jún. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%

Hát az én férjem orvos, és bizony azt mondta, hogy melegben semmiképpen nem kell rájuk plusz réteg, csak az, amit magamon is elviselnék, több okból sem (kiütések, légzés, stb.), tehát az én 1 hónaposom rövid ujjú - rövid szárú pamut szerelésben alszik.


Érdemes egyébként őt figyelni: ha fázik, márványos a keze, ha melege van, nyirkos a homloka, a nyaka...

2012. jún. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
85%

Én nagyon fázós vagyok, 26 fok van bent nálunk, hosszú pizsamá ám alszom, dunna paplannal.

Na én annó a babát is hosszú pamut rugi ám altattam, nem plüss, hanem ami olyan pamut mint a body+ hálózsák.

Még most is hogy nagyobb így alszik, mivel télen nyáron ilyen meleg van bent nálunk.


Szerintem ez is megszokás kérdése, de ha melege van, akkor megizzad, azt észre veszed a babán, és ha fázik, azt is látod, mert akkor mint előttem írták, látszik kezén lábán, olyan mintha az erek átlátszódnának.

2012. jún. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Ő is izzadós volt, mikor rövid badyt és hosszú, talpas rugit adtam rá. Most éjjel rövid badyt és nadrágot zoknit adtam rá, pelussal volt betakarva. Nem tudom össze függ e, de csak egyszer volt fent, hajnali 3-kor, akkor is szopizott és aludt tovább. :) Máskor 3 szor kel fel, 11-kor, 1 kor és 3kor! Meg reggel fél 8 kor! Nem volt márványos a keze. De figyelem ezek után ezt is jobban! És ha márványos, akkor hideg is?
2012. jún. 10. 12:14
 9/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Az enyém is 5 órát aludt egyben, amit még soha eddig. :o)

Amúgy én azért is gondolom, hogy kevesebb ruha jobb, és inkább több takaró, ha kell, mert szopi közben meg annyira izzad. Ja és nálunk is 26 fok van.

(a lepontozót üdvözlöm...)

2012. jún. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!