Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak ha csak a...

Mit csináljak ha csak a gyümölcsöt bébiétel formájában eszi meg? Télen kezdtük a hozzátáplálást, és bébiételt kapott.

Figyelt kérdés
2009. júl. 3. 11:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem baj, csak valahogy megegye. Én is így jártam sajnos. Imádta az üveges őszibarackot, most hogy van friss, azt adnék neki, de egyelőre sztrájkol. Pedig próbálok édes barackot választani, majd megszokja. Egyre többet eszik amúgy a frissből is, szóval nem reménytelen.
2009. júl. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szia! szerintem próbáld az üvegeshez keverni a friss gyümölcsöt! Én azt figyeltem meg, hogy a babáknak nem is az ízzel kell megbarátkozni, hanem az állaggal. akárhogy pepecseltem, nem tudtam olyan álaggúra csinálni a gyümölcspépemet. szerintem szép fokozatosan változtatva az arányokat, meg fogja szeretni a friss, nyers ízeket és a kicsit darabosabb állagot is!
2009. júl. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi is üvegessel kezdtük, mert ősz-tél volt, friss gyümi nem volt.

Aztán jött a gyümi szezon, hiába turmixoltam, daraboltam, nem ette. mire rájöttünk, hogy harapni akar.

Csak elől volt pár foga, és harapta az almát, banánt, barackokat. Azóta viszont az a bajunk, hogy csak úgy hajlandó enni, ha haraphat. (főzelék és levesféle nem megy....)


Mennyi idős a babád?

2009. júl. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
1éves,és 6foga van,megpróbálom keverni is,és a haraps módszert is:)Köszi a válaszokat!!!!
2009. júl. 3. 12:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Én leturmixoltam neki és beletettem egy bébiételes üvegbe, és úgy csináltam előtte mintha akkor bontanám fel, ahogy egyébként az üvegest szoktuk. Na így megette. (átverés tudom, de nálunk bevált)
2009. júl. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!