Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más 1 év körüli baba is fél a...

Más 1 év körüli baba is fél a sok idegentől és a hangos beszédtől?

Figyelt kérdés
11 hónapos most a lányom. Változhat ez még 2 hónap alatt? Akkor lesz az esküvőnk és nagyon félek, hogy nem fogja bírni. Sír, ha sok idegent lát, de akkor akad ki a legjobban amikor a felnőttek nevetnek. Lehet ezen segíteni?
2012. jún. 10. 10:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Az én fiam az éles hangoktól sír csak. Az idegeneket jól bírja, nevetésre meg nevetéssel reagál.

Szerintem próbáld meg többször idegenek közé, közösségbe vinni. Nincs sok időtök. Lényeg hogy mindig legyél mellette, hogy érezze, biztonságban van.

2012. jún. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen teljesen normális,ez életkori sajátosság.Nekem is kb.3 hete nem fél már annyira (13 hónapos) előtte volt hogy annyira megijedt,hogy haza kellett menni.Persze ez az esküvőtökön nyílván nem kivitelezhető,de addig még sok minden változhat.Sokat jártok tömegbe,emberek közé????Lehet csak azt viseli rosszul,ha "piszkálják" az én lányom is azt utálta,ha békén hagyták,akkor nem volt gond.
2012. jún. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Üzltben nincs semmi baja, idegenekre is rámosolyog. Ha én nevetek, akkor ő is nevet, de ha több felnőtt nevet egyszerre, akkor sír. Pedig a kezemben volt végig.
2012. jún. 10. 10:44
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen a fiam ha 4-5 felnőtt van körülötte és halkan beszélgetünk még el de ha mondjuk már mindenki vele foglalkozik akkor kiborul teljesen. Vendéglátó egységünk vanés igymindennap lát tömeget nem uj neki mégis16 hónaposan ha 5-nél több felnőtt társaságában van függetlenül attólhogy nevetnek vagy"sirnak" vagy beszélnek vagy csendbe vannak a fiam láthatóan szorong probál menekülni és sokszor "dühkitörés" -t kap( felboritja a széket mérgessen vagy ráver anya combjára:-()
2012. jún. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Disi ***** válasza:
Bocsi az off-ért, de gratulálok!!!!! Az én babóm nem ilyen, így tanácsot adni nem tudok, remélem minden rendben lesz.
2012. jún. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!