Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most kezdtük a hozzátápit. Ha...

Most kezdtük a hozzátápit. Ha a babám hasát fogja az alma, a krumpli, és a répa, akkor próbálkozhatok az őszivel, és a sütőtökkel?

Figyelt kérdés
Répát tegnap kapott először, kb 4-5 kanálnyit.

#grdeg
2012. jún. 10. 10:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem próbálkozhatsz nyugodtan.

Kislányom hasát is minden megfogta az elején, nem is tudtam szinte olyat adni neki, ami nem fogta meg. Az őszibarack meg csikarta. Nekünk csak az idő segített. Lassan hozzászokott mindenhez és már semminél nincs probléma, de az eleje nagyon nehéz volt.

2012. jún. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Kerria ***** válasza:

SÜTŐTÖKÖT NE!!! Nálunk nagyon megfogta a székletet!


Őszibarack, Sárgabarack, és a szilva ami nagyon jó a kemény széklet ellen!

2012. jún. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kinek mi. Nálunk is az alma, krumpli, répa nehezítette a kakilást, a krumplit azóta sem eszi (már 2 éves), de a sütőtök JÓ volt. A szilva, sárgabarack sztem nem való az első gyümölcsök közé, kicsit nehezebb emészteni. Viszont mehet a meggy (ez is székletlazító, és ráadásul szezonja van), cékla, gesztenye.
2012. jún. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi meggyel kezdtük a hozzátáplálást, barackkal folytattuk, mert pont szezonja volt, így frisset tudtam adni a Fiamnak. (A gyerekdokink javasolta, hogy kezdjem ezzel.)

A meggyet turmixoltam, majd szűrőn átpasszíroztam, abszolút cukor nélkül imádta! És jókat kakilt tőle.

2012. jún. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
28%
Még az őszi hagyján, de ez a hozzátápi?! Nehéz leírni, hogy hozzátáplálás? De hogy a kérdésedre is válaszoljak, igen próbálkozhatsz akkor őszibarackkal és sütőtökkel is.
2012. jún. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!