Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vennél ilyen babakocsit,...

Vennél ilyen babakocsit, ilyen helyről?

Figyelt kérdés

Most találtam egy webáruházat,ahol kiállítási darabokat árulnak.

[link]


Vennél ilyen helyről kocsit,nem igazán ismerem a márkákat: Knorr, Márco, Baby-welt



2012. jún. 10. 13:19
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
nagyon jók az árak és jól néznek ki. én valószínű, hogy innen vennék, ha szükségem lenne most rá.
2012. jún. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is kiállítási darabot vettem,3 kerekű Knorr márkájú volt.Hihetetlen jó kocsi volt,nagyon szerettem.Annyi problémája volt hogy az összecsukás miatt kicsi karc volt a lábtartón,de ha én újonnan kihozom a boltból és összecsukom ugyanígy ott lett volna,mert azon támaszkodott a kocsi csukott állapotban.
2012. jún. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vennék, szuperek az árak is, ráadásul nekünk a Hauck és a Babywelt is nagyon bevált, szuper kocsik, elnyűhetetlenek (ezért is nem kell most vennem, pedig a harmadik babót várom).
2012. jún. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi testvékocsit vettünk így, hihetetlen olcsó volt, és szuper. Nem itt vettük, máshol, de ugyanígy hirdették. Egy dolog volt furcsák, hogy utána még jó pár darabot hirdettek ugyanilyet, ami szintén kiállítási darab volt.


Ennyi kiállított ugyanolyan babakocsi lenne? (Igazából utána már nem érdekelt, csak furcsállottam...)

2012. jún. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A hirdető maximálisan korrekt, remek termékekkel. Én anno sok mindent vásároltam tőlük. :)
2012. jún. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!