Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tesztek félre a gyermeketek/gy...

Tesztek félre a gyermeketek/gyermekeitek jövőjére?

Figyelt kérdés
Pl.: lakásvásárlásra? Vagy hónapról hónapra éltek? (Csak hasznos válasz van!!!)
2012. jún. 10. 14:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Teszünk félre minden hónapban, de elsősorban saját otthonra, mert most anyósnál lakunk, egy szobában, ami elég kicsi, így szeretnénk a gyerekeinknek és magunknak egy saját házat. Az pedig biztosan csak az ővéké lesz.
2012. jún. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Disi ***** válasza:
100%
Igen teszünk félre. Többfajta megtakarításunk is van, rövidebb és hosszabb távú is, de nem koknrétan arra hogy lakást vegyünk neki. Majd látjuk mit hoz az élet, arra kell költenünk vagy másra.
2012. jún. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
próbálunk félretenni, de örülünk, hogy megélünk valahogy hónapról hónapra. ha máshová nem, apró a perselyébe mindig jut azért. sok kicsi sokra megy.
2012. jún. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Amig gyed-en voltam, sajnos nem tellett arra, h félretegyünk, se a gyerekek se saját részre. Miután visszamentem dolgozni, rendeztem mindenféle tartozást, aztán ez év januártól a fundamentánál kötöttem szerződést, és mindkét gyerek részére havi 5000 ft fizetünk be. Ha az autó végre ki lesz fizetve, talán többre is telik majd.

Ugyan nem lesz sok, de a semminél több. Valamire majd csak fel tudják használni.

2012. jún. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

1 éve az addig fizetett lakás-előtakarékosságunkat is ki kellett vennünk, mert nem tudtuk volna fizetni.Az összegből vettünk egy hétvégi házat.Emellett a tavalyi törlesztés dupláját fizetjük idén a deviza hitelünkre, ami hálistennek szeptemberben lejár.Sok mindennel el vagyunk maradva, ezért azt hiszem, hogy októbertől, legalább egy évig a lemaradásunkat próbáljuk behozni abból a pénzből ami most a törlesztésre megy.(Pl lakás felújítás, a lányunknak egy-két nagyobb holmi, bútor, kezdődik a bölcsi is, a hétvégi házon is van mit csinálni,az autót is meg kell javíttatni stb).

Ha egyenesbe jövünk végre és már én is dolgozom, akkor fogunk félretenni neki egy külön számlán.A célja pedig majd eldől évek alatt.

2012. jún. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
babakötvényes start számlára rakunk minden hónapban 2000 ft mind a két gyermekemnek. sajnos többre nem futja, de ez is már valami.
2012. jún. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Életbiztosítást kötöttünk, amelyik a gyerkőcök 18. szülinapján jár le. Fundamentánk is van. Egyenlőre többre nem telik, mert még itthon vagyok a kicsivel Gyeden, a dinnyénket (amiből a plusz jövedelmünk szokott lenni, tegnap éjszaka sz@rrá verte a jég, így eddig csak mínuszunk van belőle.
2012. jún. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
szeretnénk, de annyi mindneféle biztosító van, meg ajánlat, nem igazodunk ki hogy melyik előtaakarékosságot kéne választani. :(
2012. jún. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Van 1 életbiztosításom, havi 11 000, a férjemnek szintén, plusz 1-1 megtakarítás. ezt mondjuk én ost elköltöttem:), de majd mindig teszek bele, amennyit tudok és ha kell vmire, kiveszem.
2012. jún. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Babakötvény: Havi 5 ezer.
2012. jún. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!