Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hauck babakocsiról vélemények?

Hauck babakocsiról vélemények?

Figyelt kérdés

Augusztusban születik a kislányom, és nagyon megtetszett ez a kocsi.

[link]


2012. jún. 10. 16:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Kicsi, kompakt, jó, csak a sztrádán lassúnak bizonyul.
2012. jún. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezt a típust nem próbáltam, de általában a Hauck-ok nagyon megbízhatóak, kényelmesek a babának, nekünk is van, imádjuk.
2012. jún. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem pont ilyen kocsim van. Hát ha még egyszer vennék babakocsi nem ilyet vennék, utólag okos az ember. A babahordózót csak kb 3 hónapos korig tudtuk használni, kinőtte a fiam pedig még most félévesen sincs 9 kiló. A mózeskosár na azt is hamar kinőtte, szerencse hogy nem kellett sokat használni. A sport rész: azzal annyi baj van, hogy csak egy irányból lehet tolni. Ennyit a rossz oldaláról. Előnye, hogy könnyű, nagy a bevásárló kosara, kis helyen elfér.

Ha tanácsolhatom, akkor olyan kocsit vegyél amin a sportrészt két irányból lehet felrakni, praktikusabb mint az átfordítható tolókar. Boldog babázást.

2012. júl. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Azt elfelejtettem írni, hogy a minőségével nincs gond, tényleg megbízható kocsi.
2012. júl. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszönöm!

De végül egy másik babakocsi mellett döntöttünk:):)

2012. júl. 22. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!