Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Válaszolnátok gyorsan?

Válaszolnátok gyorsan?

Figyelt kérdés

A fiam 16 hónapos.NEm tudom elaltatni..nem értem mi baja lehet..nem éhes,nem szomjas..nem fáj semmije jó kedvű amig nem teszem az ágyba..ott kitör a botrányde magam mellett se tudom elaltatni..

Lehet ennek köze ahhoz hogya nagyon okos keresztapjama megitatott vele 3dl ice-tea-t? van abba koffein?nem tudok másra gondolni..már 2szer majdnem elaludt de valamiért "megrázkodott" és megébredt aztán meg sirt..

Mit csináljak? Hagyjam játszani? Vagy "erőltessem" az alvást?


2012. jún. 10. 21:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nem erőltetném. Hagyd kicsit, és ha már nagyon fáradt, akkor vidd el aludni.
2012. jún. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egy kicsit még hagyd, aztán majd elalszik. Az én lányom 20.15-21.00 között szokott elaludni, tegnap irtóra fel volt pörögve, ice tea nélkül is. Kicsit játszott, közben egyedül hagytam a szobában a félhomályban, amikor megunta szólt, bementem, újabb altatási procedúra, majd elaludt sírás nélkül. Ha erőlteted, rosszabb. nem fog egész éjjel virrasztani, nyugi. :-)
2012. jún. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Kerria ***** válasza:

Én nem a koffeinre, mindinkább a cukorra gondolnék, de egyébként nem biztos, hogy az a hibás.


Kislányom, ha vendégeink vannak/voltak annyira az élmény alatt áll, hogy szó szerint meg kell várni, amíg már szinte magától elalszik. Ha ilyenkor altatni próbálom, akkor sírás van... Lehet nálatok is ilyen? Ilyen vérmérsékletű a kisfiad?


Erőltetni ne tedd, mert csak rosszabb lesz, és dacosabbá válik...Próbáld meg ágyba csalni. Pl mese, vagy holnapra ígérj neki valami jó programot...ilyesmit, akkor hátha le tudod fektetni.

2012. jún. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hagyd,ha erőlteted annál rosszabb.Csinálj félhomályt és had játszon.El fog álmosodni.
2012. jún. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én lányomat hagyom rohangálni fürcsi és kakaó ivás után.Látom mikor fárad.Van mikor már 8kor K.O., de van mikor 9kor még vihog. :) Mikor már fárad, akkor hívom, hogy bújjon be a hálózsákba és még akkor ölelkezve nézzük a TV-t.Mikor látom, hogy már bóbiskol, akkor berakom, magához öleli a kutyusát és már alszik is.

A történet lényege, hogy ne erőltesd.Ha álmos úgy is elalszik.

2012. jún. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szerintem van köze az ice teához mivel abban koffein van.
2012. jún. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi lányok! Már durmol is a szentem:) Errea megoldásra mondjuk nem gondoltam, mert mikor kivettem az ágyából()nem szoktam sirni hagyni soha) azonnal felkapcsoltam a villanyt ő meg még jobban bepörgött:) meg kért mesét meg minden..

Mondjuk a félhomály nem volt megoldható de tök sötétben hagytam hogy ki be mászkáljon az ágyába, boklásszon a szobájába..aztán kb 5 perc mulva rám mászott,odakuporodott az ölembe és elaludt.

Még egyszer köszi!

Ja! amugy a keresztapját mindennap látjuk ugyhogy nem az volt a ludas hogy izgatott lett volna..bármi is volt végre alszik!:)

2012. jún. 10. 22:29
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a front is okozhatja, az én kisfiam sem volt hajlandó egész nap aludni, pedig m ár sokszor majdnem összeesett a fáradtságtól.
2012. jún. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!