Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Gyorsan válaszolnátok...

Anyukák! Gyorsan válaszolnátok nekem? Sürgős.

Figyelt kérdés

Az történt hogy a fiam tévedésből este 8kor kapott 200mg paracetamol tartalmú gyogyszert és 60mg ibuprofent!!

hogy térténhetett ez? a férjem ment a patikába és nem olyan paracetamol tartalmú szirupot vett mint amilyet én szoktam én azt veszem amelyikben120mg/5ml van ő neki pedig adtak olyat amiben200mg/5ml van!! ezta mennyiséget adtam be neki 8 kor és anya fürdette meg akinek mondtam hogy adjon be neki egy kupot (viburcolt adom neki nagyon fogzik)de nem azt adta be (mellé nyult)hanem egy ibuprofen tartalmút ami 60mg ibuprofent tartalmaz!!nagyon aggodom nagyon ideges vagyok..és dühös mindenkire de ennek csak én vagyok az oka ilyet egy jó anya nem csinál nem is értem..jobban kellett volna figyelnem annyira szégyenlem magam!!..kérlek válaszoljatok ha tudtok hogy lesz e etőől baja?vigyem orvoshoz?vagynem olyan nagy adag ez? amugy az elmult 36 órában nem kapott csak homeos bogyokat ezen kivűl!! 13kg-os 15 hónapos!!


2012. máj. 19. 22:22
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Én nem itt kérdeznék hanem felhívnám az ügyeletet.
2012. máj. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
én is felhívnám az ügyeletet...elég szerencsétlenül jöttek ki a dolgok.
2012. máj. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Én is felhivnám ha Magyarorszzágon éélnék de külföldön vagyok és nem beszélem a nyelvet!!
2012. máj. 19. 22:29
 4/26 anonim ***** válasza:
és anyukád?férjed?
2012. máj. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
en is angliai anyuka vagyok en a helyedben megfognam a gyereket es a kupot es bemennek a korhazba es el fogod tudni magyarazni mi tortent!!!!!! ne varj menj vele!!!! merre laksz?
2012. máj. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Anya csak látogatóba jött..a férjem meg nem elérhető egy hegyen van turázni ahol nincs térerő..
2012. máj. 19. 22:39
 7/26 anonim ***** válasza:
A túladagolás jelei lehetnek: étvágytalanság, hányinger, hányás, izzadás, általános gyengeség, rossz közérzet. A helyedben azonnal orvoshoz vinném a gyereket, mivel a túladagolás májkárosodást, májleállást okozhat.
2012. máj. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
azert kerdezem merre laksz mert segiteni szeretnek! beszelem a nyelvet es segitenek telefonon elmondani mi tortent. de teljesen nem is ertem!
2012. máj. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

Figyeld a gyereket folyamatosan. valszeg nem lesz gond, de nagyon figyeld.

Mi baja, hoyg ennyi mindent kell neki adni?

2012. máj. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
kerdezo: a parom felhivta a helyi ugyeletet megkerdezte mi a teendo es azt mondtak azonnal orvoshoz vinni a kicsit!!!!!!!!
2012. máj. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!