Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Válaszolnátok gyorsan h a két...

Válaszolnátok gyorsan h a két lehetőség közül melyiket látjátok jónak A vagy a B?

Figyelt kérdés

A barátommal távkapcsolatban élünk és úgy alakult h most egy hónapig nem találkozunk. Neki azonban időközben szülinapja lesz nekem meg mégis van lehetőségem h meglátogassam, igaz csak péntek estétől vasárnap délutánig, de épp 2 hét múlva. A kérdésem, h szerintetek


A, beszéljem meg a szüleivel h megyek, vmit csináljanak h ne szervezzen programot és lepjem meg?

B,mondjam meg neki h meg tudom látogatni és úgy menjek oda.


Ti melyiknek örülnétek jobban? Még nem igazán tudtam kitapasztalni h mit szólna ő ilyen meglepetésekhez, mert nem csináltam ilyet soha, ezért kérdezlek titeket, h TI melyiknek örülnétek jobban?. Köszönöm

20L


2012. ápr. 21. 15:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

B.


állati cikis lenne ha beállítanál, ő meg nem számítva rád megszervezett volna valami teljesen mást nélküled a barátokkal vagy valakivel

2012. ápr. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
B
2012. ápr. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd el neki, mert ebből a szervezkedésből mindig csak bonyodalmak adódnak. Lehet, hogy pont a haverjaival akarna ünnepelni, mivel te nem leszel ott...és ha már azt leszervezték, akkor nem várhatod el, hogy otthon ücsörögjön a te kedvedért. Tisztább, hogy ha elmondod.
2012. ápr. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem B..had örüljön, hogy számíthat rád :)
2012. ápr. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A de a haverokkal is beszélnék hogy ők tudják mész
2012. ápr. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
B
2012. ápr. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

B

én nem örülnék ilyen meglepetésnek, tudni szeretném ha jön a párom

2012. ápr. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, én is sejtettem, de valami vonzó volt benne h ott termek csak úgy. De nem szeretném h épp benne legyen vmiben és olyan váratlanul érje h ne tudjon nekem örülni, így akkor szólok neki. Keresek vmi más meglepetést :)
2012. ápr. 21. 15:48
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is nemrég megleptem a párom, nagyon megsértődött a kezdeti öröm után.. Jelenleg mosolyszünetünk is van...Mindenképpen B.
2012. ápr. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
B
2012. ápr. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!