Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szoktathatnám rá, hogy...

Hogyan szoktathatnám rá, hogy délben velem aludjon az ágyon? Csak a kiságyában hajlandó elaludni, ha magamhoz veszem (akár reggel is hogy pihenjünk még vissza), azt hiszi játszunk és rögtön felpörög! :-)

Figyelt kérdés
9 hónapos
2012. márc. 24. 19:20
 1/10 anonim ***** válasza:
81%

nem hiszem, hogy egy rossz szokást kéne kialakítani a jelenlegi nagyon jó szokás helyett. már ha nem azt szeretnéd, hogy 3-4 évesen is veletek aludjon éjjel vagy akár nappal is.

kár lenne összezavarni

2012. márc. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%

Miért akarod rávenni, hogy máshol aludjon? Aztán néhány hónap múlva meg panaszkodsz, hogy nem hajlandó az ágyába aludni, és mit tegyél, hogy visszaszoktasd.


Teljesen jó, hogy a kiságyában alszik, hiszen az az ő helye.


Megkérdezhetem, minek akarod ráerőltetni, hogy veled aludjon?

2012. márc. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
15%
Egy ikerpár halt meg pár hónapja, mert anya magam mellé vette őket reggel és visszaaludtak mindhárman. Csak az anyuka ébredt fel ... :( ne aludj a kicsivel.
2012. márc. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
Az en länyom is 9 honaposa es en nagyon örülök hogy kezdettöl fogva a sajät ägyäban es a sajät szobäjäban alszik!A deli alväs annyira fontos neki hogy a babakocsiban sem hajlando aludni csak az ägyäban de szerintem jo ez igy mert kialussza magät es jokedvü egesz delutän!
2012. márc. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
26%
Ez most komoly? El nem hiszem.
2012. márc. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
18%
Tessék egy újabb okos anyuka...
2012. márc. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
16%

De figyeljétek mindenki le van pontozva :D

Én még nem írtam de kérlek ne pontozzatok le :) Nincs azzal gond hogy egy ágyban aludjanak! Lányom reggel velünk issza meg a tápszert közöttünk reggel 7kor! Neki is kipattan büfi után a szeme és bejárja az ágyat! Mikor olyan fél óra múlva látom az első ásítást, utazunk vissza a kiságyba :) és alszik 9ig! Megkérdezhetem kérdező miért akarsz vele aludni?

2012. márc. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
17%

mikor elaludt vedd ki a kiságyból és tedd magad mellé, egy idő után már nagyon szeretni fogja hidd el

de tényleg csak akkor csináld meg, ha hosszabb távon is ezt szeretnéd, mert melléd fog szokni, lehet éjszakára is

ami nem baj, csak sokan nem így gondolják :)

2012. márc. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Csak most látom a válaszokat, előre jelzem: nem én pontoztam!


Szóval: Egyszerűen azért, mert olyan jó lenne együtt pihizni. Rosszul esik, hogy nem alszik el hozzám bújva. Ennyi az egész. ÉS ha mellettem aludna, akkor tuti én is ott maradnék, és végre pihennék, mert egyébként nem tudok:)

2012. márc. 25. 08:10
 10/10 anonim ***** válasza:
7/9-es vagyok! Most akkor én ennyire rossz választ adtam??? Pl. az utánam lévőt miért kellett lepontozni? Mi van itt? Minek írnak ide egyáltalán ilyenek?
2012. márc. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!