Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik fiatalon (18-19) szülték...

Akik fiatalon (18-19) szülték az első babát, azok hány évesen szülték a második babát?

Figyelt kérdés

18évesen szültem a lányomat. Szeretnénk neki mindenféleképpen kistestvért, csak nem tudjuk mikor. Nem szeretnék nagy korkülönbséget, mert az én báttyám is jóval idősebb volt nálam és sosem tudtam senkivel játszani.

Sajnos anyagi körülmények miatt nem lehet 2-3év korkülönbség náluk.

Akik hasonló cipőben járnak(jártak)mikor vállaltátok be a következő babát?


2012. jún. 11. 14:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

anyukam elsot 19,(en) masodikat 21, harmadikat 25

a kisebbik hugommal jol megvagyunk, a masikkal nem igazan...

2012. jún. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Elsőt:19.5 évesen

2.-at:35.5 évesen

3.-al vagyok várandós,mikor megszületik 39.5 éves leszek.

2012. jún. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

elsőt:18

másodikat:20

harmadikat:24

negyedik:38,5

2012. aug. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
amikor elozo valaszomat irtam, meg nem voltam terhes a masodikkal, de ugy gondolom az elsot en is fiatalon szultem:) 22 voltam, pont, szulinapomon szuletett. most a masodikat varom, 24et toltottem a nyaron, tehat 24.5 leszek a kisfiunk szuletesenel (kislanyom 2.5) anyagi helyzetunk nem fenyes, de nincs hitel, haz, auto megvan, igaz nem terveztuk a kistesot, de nagyon boldogok vagyunk hogy igy lett! ha jonni akart, hat jojjon, biztos oka van ra:)
2012. aug. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!