Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha külön szobában alszik 1 év...

Ha külön szobában alszik 1 év körüli babátok, hányszor néztek be hozzá éjszaka, ha nem sír fel?

Figyelt kérdés
2010. jún. 15. 12:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém 8 hónapos és ha nem sír fel, egyszer se nézek be hozzá. Örülök, ha hajnalban arra ébredek, hogy nem sírt és nem kellett áthozni közénk ;) 6 hónapos kora óta alszik külön, 2 hónapig aludt szépen, csak most a meleg meg a fogzás szerintem megviseli :( Egyszerre nőtt a meglévő 4 mellé még 4 foga, úgyhogy éjjel felsírt 1-2x. De amúgy csak akkor megyek át hozzá, ha valami miatt felébredek.

Ilyen bébimonitorunk vagy mi a kutyafülénk nincsen :)

2010. jún. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm a választ. Én sem szoktam bemenni hozzá. Csak reggel nézem meg,amikor apa dolgozni megy, de a kislányom utána még alszik 2 órát.

2010. jún. 15. 13:02
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Szia! Nekem 15 hónapos a lányom és nem nézek be hozzá ha nem sír fel. 12 hónaposan is így volt, sőt 5 hónaposan is. Sose mentem be hozzá ha nem kellett.
2010. jún. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
8,5 hónapos, este 8-tól reggel 6-7-ig alszik. Egyszer sem megyek be hozzá, ha nem sír. Sőt, mostanában már az ágyába beteszek egy cumisüvegben neki vizet, és ma reggelre már azt vettem észre, hogy kiszolgálja magát, ha szomjas. Üres volt az üveg. :)) Egy anyukától olvastam itt az oldalon, és tök jó ötlet volt, nálunk bejött. Korábban, ha szomjas volt, sírt, bementem hozzá, adtam neki inni én. De mivel napközben már egyedül iszik, gondoltam megpróbálom éjszakára is. Műxik. :)
2010. jún. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A fiam 3 hónapos, és ha nem sír fel nem megyek be hozzá. Általában 6-kor kel először. (két hete van külön szobában)
2010. jún. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
9 hónap a kisfiam,külön szobában alszik a kezdetektől.Nem szoktam bemenni hozzá.A szobája a miénk mellett van, ha megyek ki éjszaka wc-re, akkor a nyitott ajtón benézek a légzésfigyelőre, hogy villog -e, de nem megyek be.
2010. jún. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
1 éves a fiam, mielőtt nálunk lámpaoltás van még bemegyek hozzá és betakarom (feleslegesen, mert egy perc alatt lerúgja), de amúgy nem megyek be hozzá ha nem sír fel.
2010. jún. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2010. jún. 15. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!