Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miben altatjátok 13 hónapos...

Miben altatjátok 13 hónapos babátokat éjszaka, ha 25-26 fok van a szobában?

Figyelt kérdés
2012. máj. 2. 13:35
 1/8 anonim ***** válasza:
rövidujjú body vagy póló.
2012. máj. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én mindenképp kis pizsibe teszem le aludni.érzetre meleg van de ahogy megfogtam a kis kezét hideg volt.hosszuujju body meg vékony nadrágocska olyan pizsamás.
2012. máj. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én vékony rugdalózót adok rá, ugyan nálunk még csak 23 fok van a lakásban. Ha melegebb lesz még ennél is akkor rövid ujjú rugit fogok venni.
2012. máj. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nalunk 24 fok volt ejjel. A lanyom rövid ujjú pólóban és pamut rovidnaciban aludt, és a paplan huzattal takartam be. Nagyon jol érezte magát, aludt egész ejjel. :)
2012. máj. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Tegnap este egy hosszujjú talpatlan egybe pizsamát adtam rá plusz nyári hálózsák de teljesen le volt izzadva. Akkor ma lentebb öltöztetem.
2012. máj. 2. 15:04
 6/8 anonim ***** válasza:
Én a hálózsákot tuti nem adnám rá.
2012. máj. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is le kellett vennem róla a hálózsákot, mert teljesen le volt izzadva, pedig nálunk csak kb. 23 fok van éjszaka, egy hosszú ujjú bodyban, zokniban és a hálózsákban volt. A zsák helyett éjszaka kapott egy pizsigatyót, zokni le, és aludt reggelig. Szerintem ma éjszaka így fogok kezdeni, azután max. jön a rövidujjú body, ha még ez sem jó. Ja, és egy vékony polár pléddel takarom, de hamar kitakarózik.
2012. máj. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nàlunk kitakaròzik így hosszù ujjù body ès nagyon-nagyon vèkony ujjatlan hàlòzsàk bizony 25fok van amikor lefekszik... De a màsik szobàba ki van tàrva az ablak ès 1-2fokkal hidegebb lesz.
2012. máj. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!