Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek az új...

Brigitta04 kérdése:

Mi a véleményetek az új Libero vékony pelenkárol?

Figyelt kérdés
Eddig Huggiest használtunk de most jó áron lenne ez a pelus.Kisfiam kb 12,5 kg eddig 5 pelust használtunk nemtudom a Liberobol is ez a méret kellene e?
2012. jún. 12. 08:45
 1/6 oooopti ***** válasza:
jól működik. huggiest nem ismerem, de elvileg igen
2012. jún. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ugyanolyan, mint eddig. Én a kisfiamnak veszem, ő 2 éves, 5ös pelust hord. Neki a huggies nem vált be, mindig átáztatta pedig nem pisil sokat.
2012. jún. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kisfiam is két éves és sokat iszik ő is.Elég sokféle pelust kiprobáltunk már kisebb balaesetek mindegyiknél előfordultak.Még pici baba volt amikor utoljára Liberot használtunk.Ezért kérdezem a méretezést.Kiütéses hál jó égnek egyik fajta pelustol sem lett soha.
2012. jún. 12. 09:16
 4/6 anonim ***** válasza:
A huggies nekünk egyáltalán nem vált be.Mi azelőtt is libero-t használtunk,féltem is,hogy biztos rossz,hogy vékony lett,de nem. Persze itt is volt 1-2 baleset,mert mondjuk nem jól raktam alá a kisfiamnak (izgága 2 évest elég tisztába tenni:D).Ugyanolyan jó,mint előtte.Csak kisebb a csomag:)
2012. jún. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok.Hát az én kisfiamnál nem sokan isznak többet:(,de azért bírja.Ő kb 1,5l-t megiszik,de még igen többet is.(vizet)
2012. jún. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Huggiest a fiamnál használtam 10 évvel ezelőtt, akkor nem jött be. Kislányom most 7,5 hónapos nála nem is próbáltam, de a régi és az új Libero is bevált, eddig nem történt baleset. Libero mellett még a Pampers Premium Caret használjuk csak jókat tudok mondani róla. Mindkettő drága, de 25%+15%-os DM kuponnal szoktam pelenkát venni, így már jó az ára :)))
2012. jún. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!