Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » S. O. S! Angelman szindróma?...

S. O. S! Angelman szindróma? Ismeritek?

Figyelt kérdés

Boldog baba szindrómának is hívják!

6 hónapos babám sokat mosolyog, kacag!

Most egy "kedves" ismerősöm mondta,hogy egy külföldi rokonának a fia is ebben szenved, az is állandóan nevetett, mosolygott! Nézessem meg dokival fiam!

Tényleg sokat mosolyog a babám!

Nem sok mindent találtam a neten!

Ti tudtok róla valamit!

Megijedtem rendesen!


2012. jún. 12. 10:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
én nem fogok bocsánatot kérni: az ismerősöd egy idióta.
2012. jún. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
A boldog baba szindromások, nem mindig mosolyognak, csak a kötöttebb izmok és egyébb miatt olyan mindha mindig mosolyognának. Nem összekeverendő azzal, amikor jó kedvű és mosolygós egy baba!!! NYUGI!!! és mosolyogjatok sokat!!!! :)
2012. jún. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Jesszus micsoda ismerősöd van!! Én jól körbe röhögtem volna! Az én babám is folyton vigyorog, mindenki odáig van tőle a játszótéren, az utcán, boltban... A nagy tesója is ilyen volt, azóta sajna átváltozott kis pukkanccsá :)


Ne ijedezz! Sok boldogságot a kis mosolygósoddal!

2012. jún. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Hihetetlen, hogy milyen szemét emberek vannak...

Én is egy kis mosolyláda anyukája vagyok, ő még csak 3 hónapos. Nem mondom, hogy nem rándult össze a gyomrom, ahogy olvastam a kérdést meg az első néhány választ.


Amikor az első babám volt pici, egy "kedves" ismerős kitalálta, hogy azért ficánkol kézben, mert el van törve a farokcsontja... Ez is egy olyan szitu, amikor az idiotizmus és a rosszindulat találkozik. Nincs jobb dolguk ezeknek, mint az amúgy boldog anyukákat ijesztgetni...

2012. jún. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Köszi!

Hát biztos van benne rosszindulat, de annyira hitelesen adta elő a dolgot,hogy beparáztam!

De igazatok van, nincs az én vigyorimnak semmi baja, csak boldog!:)

2012. jún. 13. 08:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!