Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » S. O. S! Angelman szindróma?...

S. O. S! Angelman szindróma? Ismeritek?

Figyelt kérdés

Boldog baba szindrómának is hívják!

6 hónapos babám sokat mosolyog, kacag!

Most egy "kedves" ismerősöm mondta,hogy egy külföldi rokonának a fia is ebben szenved, az is állandóan nevetett, mosolygott! Nézessem meg dokival fiam!

Tényleg sokat mosolyog a babám!

Nem sok mindent találtam a neten!

Ti tudtok róla valamit!

Megijedtem rendesen!


2012. jún. 12. 10:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Szerintem ne kezdj el egyből parázni, főleg ne egy laikus miatt, aki hallomásdiagnózist állított fel.


Ezen az oldalon leírják, milyen egyéb jellegzetességei vannak a betegségnek, %-os megosztásban, ha ezek közül több is jellemző a babádra, akkor menj orvoshoz, amúgy felesleges (pl. a leírtak alapján a legjellemzőbb, hogy nem gyarapszik a baba, nehezen vesz fel ételt).

Ha ezek közül nem találsz olyat, ami jellemző lenne, akkor örülj, hogy ilyen vidám a babád.

2012. jún. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
A link lemaradt: [link]
2012. jún. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Köszi!

Hát szerencsére az etetéssel nincs gond!

Igazából a többi sem jellemző rá!

De azért még nem vagyok nyugodt!:(

2012. jún. 12. 10:15
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom!...Örülj hogy boldog kiegyensúlyozott babád van!Az ismerősöd egy idióta,bocsánat hogy ezt mondom.Mi anyák hajlamosak vagyunk egy egy (általunk)negatívnak gondolt dologtól megijedni...na de hogy a pozitívtól is,NEEEMÁÁÁR! :) Ne ijedezz feleslegesen,kérlek, semmi okod rá! :)
2012. jún. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Dilettáns döggomba ***** válasza:
Ha sírós, az a baj, ha jó kedélyű, akkor meg az... Ha nincs más "tünete", csak az, hogy elégedettnek és boldognak látszik, akkor mi a bajod??
2012. jún. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nyugi! Gondolom a dokid látja havonta 2 havonta a babád tanácsadáson, így ha bármi gond lenne észrevette volna. Örülj, hogy a babád vidám és kiegyensúlyozott, valószínűleg később is vidám ember lesz. Ez nagyon jó! És ne aggódj!
2012. jún. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 oooopti ***** válasza:

Inkább mi az ismerős baja? Azt nem tudom, hogy miért üti bele az orrát abba amiről csak elcsípett információi vannak. Feleslegesen idegel téged, miközben nem ért hozzá.

Közben nagy valószínűséggel nagyon szerencsés vagy, mert egy extra kiegyensúlyozott, vidám természetű babád van. Ne aggód alaptalanul, de ha nem hagy nyugodni a dolog, persze megkérdezheted az orvosotok

2012. jún. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

na most megnéztem a wikipédiát és ott sem azt írják, hogy ezek a babák az átlagosnál többet mosolyognak, hanem, hogy a fej el van deformálva és inkább ezért tűnik olyannak, mintha állandóan mosolyogna (karakterisztikus arcvonások (széles, mosolygó száj; előreugró áll; vékony felső ajak; mélyen ülő szemek; gyakran tartja a nyelvét az ajkai között) Ez nekem inkább olyan, mint ha akarná ha nem mosolyban állna a szája, tehát ha rossz kedvű és nyűglődik akkor is.

Az eszem megáll az ilyen jóakarókon

2012. jún. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Az investigation discoveryn van a titokzatos diagnózis. annak egyik részében ebben szenvedő baba kálváriáját mutatja be. nagyon nehéz diagnosztizálni. keresd meg neten és nézd meg
2012. jún. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Köszi Nektek!

Nem vagyok alapból túlféltős, de most megijedtem, mert tényleg kis vigyori-gomba a babám!:)

Nyilván én is azt gondoltam eddig,hogy ez jó, erre jön ezzel a szindrómával!

2012. jún. 12. 10:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!