Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A borostyánlánc menyi idő...

A borostyánlánc menyi idő után fejtette ki jótékony hatását nálatok?

Figyelt kérdés
2009. júl. 3. 20:29
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha arra gondolsz, hogy a fogzásban segit, akkor azt kell mondanom, hogy egyáltalán nem ér semmit.


DE már nagyon sok baba meghalt miatta, mert megfulladt, ahogy a lánc beleakadt valamibe. Nagyon gondold meg, hogy akarod-e a gyerekedet megfulladva látni.

2009. júl. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Komolyan sok baba fulladt már meg?

Én is most akarok venni, ki halt meg a környezetedben, vagy mi van?

2009. júl. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekünk is van borostyánláncunk, igaz csak karlánc. Most vagyunk 11 hósak és 8 fogunk észrevétlenül jött ki. Én csak ajánlani tudom, de minnél hamarabb, hogy megszokja a kicsi azt, hogy állandóan rajta van.

Nagyszerű dolog, hogy nem szemvedünk a fogzástól.

2009. júl. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálunk 3 hónap alatt egyenlőre még nem:(...viszont én is nagyon parázok, főleg amikor alszik, állandóan igazgatom a nyakában...és amióta a doktornénink is figyelmeztetett a fulladásveszélyre.
2009. júl. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem is van több ismerös család, ahol ilyen tragédia lett belöle, de sokkal többröl hallottam, akiket nem ismerek igaziból.

Nemrég olvastam, hogy nyugaton már éppen ezért csak nagyon kevesen használják, mert túl nagy a kockázat.

A 20:36-es vagyok újra.

2009. júl. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát köszi a válaszokat,de a kérdés nem igazán a veszélyeiről szólt.Egyébként 1. válaszoló! te megfulladsz a nyakláncodtól? Esetleg,ha felakasztod magad vele,de ahhoz meg baromira vastag láncnak kell lenni:)))A babáknak a lánc nem hosszú,tehát nem tud többször a nyakára tekeredni,ahogy neked se meg nekem se a láncod.Játék közben meg a gyerekeden van az egyik szemed,nem?
2009. júl. 4. 10:03
 7/8 anonim válasza:
A 7 hónapos kislányom 4-5 hónapos kora óta használja a borostyán babaláncot,semmi gond vele,már nagyon megszokta!Ha a kiságyában alszik,ott ha nincs benne más csak az ágynemű,esetleg egy alvópajtás,akkor nem fulladhat meg,nem?
2010. jan. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Németországban úgy fulladt meg tavaly egy gyerek, hogy a keze csúszott a lánc alá, és beszorult. Mire észrevettték már nem élt.
2010. jan. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!