Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hét alatt gyógyul meg az...

Hány hét alatt gyógyul meg az újszülött törött kulccsontja?

Figyelt kérdés

2012. jún. 12. 13:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Kisfiamnak el volt törve. Pontosan nem emlékszem, de kb 5-6 hetes volt amikor egy meggymag nagyságú csomó volt a kulcscsontjánál. Már a kórházban mondták, hogy lesz egy csomó, majd ne ijedjek meg, ez jelenti azt, hogy összeforr a csont. Mást azonban nem vettem észre. Még az se volt észrevehető, hogy el van törve.
2012. jún. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Csomó nálunk is van. :/

Nem tudom mit tegyek, mert a gyerekorvos azt mondta, hogy nem igényel semmiféle ellátást, itt viszont azt olvastam egy gyógytornásztól, hogy de igen.

És azt sem tudom meddig kell kímélni, semmit sem lehet róla találni neten!

2012. jún. 14. 11:03
 3/6 Atroposz ***** válasza:
Nekem is volt anyukámnak utólag mondták meg mikor beforrt mert csak ő is kétségbeesett volna bár anyu mérges volt emiatt de ha belegondolt....Nem kell semmit csinálnod.
2012. jún. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nem kell semmi csinálni, persze egy ideig óvatosan öltöztettem, de semmi mást nem igényel.
2012. jún. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2012. jún. 14. 14:50
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Egy ilyet találtam: [link]

Ne izgulj, magától meg fog gyógyulni, én úgy tudom kb 6 hét alatt... :)

2012. jún. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!