Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan lehetne az egyéves...

Hogyan lehetne az egyéves kislányomat hízlalni?

Figyelt kérdés

néhány gyümöölcsöt szeret, a sovány husit és egyik másik joghurtot, meg a csokit.

ennyi, és két hete semmit nem hízik.

az egyéves orvosi vizsgálato mindent rendben találtak, csak éppen "soványka" "filigrán".

ment a beszélgetés, hoyg mit eszik, aztán ennyi.


2009. júl. 3. 23:01
 1/4 anonim ***** válasza:

A főzelékeket nem szereti,meg a tejpépeket azok jól hizlalnak?Miért kap egy egyéves gyerek csokit?

Az én nagyobbam is nagyon rossz étvágyú baba volt,nehéz volt vele mert szinte semmit nem akart megenni.Ha meg tudja már enni a szendvicseket az is hizlal,kakaót nem szereti?Mert evés után ihatna azt.Az nem baj ha 2 hete nem hízott,más sokkal lassúbb a súlygyarapodás ennyi idősen mint az első hónapokban.Ha nem beteg akkor ne aggódj.Egyetek együtt mindig,az a babának is tetszik.Figyelj,hogy jó hangulatban teljenek az étkezések,ne legyen rossz élménye.

2009. júl. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%

A csokit es a joghurtot, mindenfele edes, felesleges edesseget felejts el! Azert nem hizik, azert vekonyka, mert teleeszi magat az edes vackokkal, es az edessegektol eltelitodik, nem kivan enni. Nem csoda, hogy ilyen vekony, nagyon rosszul szoktattad.

Teljesen felesleges neki mindenfele edesseg, a joghurtokat, pudingokat is beleertve!!!

Zoldseg, gyumolcs, viz, kakao, tej, es minden amit ti esztek, ez az 1 eves etrendje kellene hogy legyen.

Pudingok, csokik kb. 2 eves koraig nem kellenek neki.

Semmi vitamin, semmi taplalo nincs bennuk, csak elteliti a gyomrukat. A cukorbetegsegrol nem is beszelve!!!

Gyumolcslevek sem kellenek neki, azok pedig a fogainak az ellensegei.

Hiaba sir a csokiert es az edessegekert, most meg nagyon picike o, ne adjal neki. Ha ehes lesz, megeszi a fozeleket, rendes etelt is.

Ugy lehetne hizlalni, hogy rendes etelt raksz ele, nem felesleges, cukros edessegeket.

2009. júl. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

úgy látom félreéréts csúszott abba , amit írtam, egyáltalán nem sír a csokiért, csak amikor egész nap alig eszikl akkor délután én adok neki, önként egy cselet kindecsokit, gondolván, hogy mégiscsak kalória.

együtt eszünk, nyitja is a száját mindenre, de hátom négy falat után köpköd. aztán sír.

2009. júl. 4. 14:28
 4/4 anonim ***** válasza:
ha egészséges ne törődj vele mennyit hízik. ilyen gyakran minek mérni? én sosem mérem csak a doki ha leviszem. 1évesen 9kg volt,most másfél évesen 10 és fél. nekem sosem mondták h vékony lenne
2009. júl. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!