Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van vki, akinek a gyermeke...

Van vki, akinek a gyermeke egyik szeme ici-picit eltér a másik vonalátol, minimális kancsaság ez ugye?! Szemüvegett kapott vagy kellett valahog kezelni? Többi lent

Figyelt kérdés
2évesem egyik szeme icipicit beljebb van, de mondhatni észrevehetetlen, fényképeken látszik jobban. nem is foglalkoztam vele különösebben, kis szexepilnek gondoltam. erre olvastam egy cikket a babapatikában ahol gy ugyanolyan kép volt ahogy az én picim szeme is áll. elolvasva döbbentem le h irják hogy minimális, szemmel alig észrevehető elérés is az éleslátás kialakulásának hiányához vezethet és vigyük szemészhez stbstb...péntekre van időpontunk. mire számithatunk? szemüveges lesz?
2012. jún. 12. 22:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia az én iker fiaim szeme is egy picit beljebb megy a kelleténél,mi voltunk szemészeten és ott mondták,hogy szemüveget kell hordaniuk,mert csak így javul a kancsalságuk.Már fél éve hordják a szemüveget,amikor rajtuk van nem is kancsalítanak. Nekünk azt mondták a szemészeten,hogy serdülőkorukig hordaniuk kell.
2012. jún. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Az én 19 hónapos kisfiam 7 hónapos kora óta szemüveges, szemtengelyferdülés és töréshiba miatt. Mi így fogadtuk el és imádjuk! A lényeg, hogy kinője a kancsalságot, a szemüveg valószínűleg megmarad.

Nem biztos, hogy szemüveges lesz, nyugi, a vizsgálat majd kideríti.

2012. jún. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
természetesen elfogadom, s nincs is amugy probléma a szeüveggel, nekem is van...nade egy 2vesnek? nem tudom hogy tűrné meg, szerintem állandón leszedné...meg olyan kis topa sokszor, eszetlen, esik-kel, akkor az plusz veszélyforrás ugye,ilyemi miatt tartok tőle...meglátjuk...szeirntem nem usszuk meg amugy, az az érzésem...:)
2012. jún. 13. 07:38
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt, az egyik szeme picit beljebb van. Szemészetre mentünk, ahol az orvos alaposan megvizsgálta, és semmi baja, de azért járunk kontrollra. Egyébként meg a fényvisszaverődési pontokat kell nézni. Ha az párhuzamos, akkor nincs baj.
2012. jún. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!