Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kicsit kétségbeestem! Várjak...

Kicsit kétségbeestem! Várjak vagy keressek másik dokit?

Figyelt kérdés

Babám 4 napja nyűgös, bágyadt, a szemei alatt karikák vannak.

Azt hittük fogzik, mert ha benyúlok alul valóban lehet érezni egy pici dudort!

De mivel eléggé bágyadt,kedvetlen volt (egyébként egy eléggé vidám, kacagós baba), elvittem a dokihoz.

Mondta,hogy szerinte a foga, plusz van valami légúti fertőzése. Mondta,hogy szívassam az orrát meg adjak neki Normaflore-t.

Bár nem értem miért, hiszen valóban hígabb a széklete, de hasmenésnek nem nevezném. Láza nincs és nem is volt!

Picit szortyog az igaz, de nagyon minimálisan, nem is mindig hallom, ilyen volt már, orrszívás nélkül is elmúlt.

Ami miatt teljesen megijedtem,hogy ma reggel tiszta kis piros pöttyös lett a teste!

Tényleg nagyon nyűgös, este sírdogál, másfél óra, mire elalszik.

Adtam már neki tegnap este Nurofent is.

Bár ami furcsa,hogy éjjel kb. ugyanúgy alszik!

Nem tudom, valamiért félek,hogy ez nem a fogától van. Ennyire nem lehet bágyadt szerintem egy olyan fogzástól, ami még éppen,hogy elkezdődött.

Most nem tudom,hogy keressek ma vagy holnap másik orvost vagy várjak a jövőhét elejéig?


2012. máj. 31. 07:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

a piros pöttyök okát kellene kideriteni amihez valóban kellene másik orvos ha ez a mostani nem tud róla v. nem foglalkozik vele.


kapott-e epret? te ettél-e és szoptatod.

kapott-e allergizáló ételt

volt-e rajta új ruha amit nem mostak ki mielött ráadtátok.

volt-e bárányhímlős kisgyerek közelében.


sztem vidd vissza a mostani orvosotokhoz és ha nem foglalkozik veletek úgy ahogy az elvárható lenne akkor mindenképp ügyelet mert másik orvos nem fogja megvizsgálni amig az Ő körzetébe tartoztok. ehhez át kell jelentkezni.

2012. máj. 31. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Szia!A pöttyök miatt talán ez a doki is mást mondd! Vidd vissza ma, én vinném azonnal! Mondd meg hogy bágyadt. Fogzás miatti bágyadtságról én nem hallottam. A kislányom nyafis volt, éjjel sokat felsírt amikor jött a foga, de levert emiatt sosem! Mennyi idős?
2012. máj. 31. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
A második vagyok....tényleg nézesd meg másik dokival is, ha a mostanit nem érdeklik a pöttyök. Engem az zavar, hogy bágyadt is...
2012. máj. 31. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Köszi!

Nem kapott semmi olyat, amit eddig nem!

Gondolom az eperízű Nurofentől meg nem pattoghatott ki!

Az a bajom,hogy tényleg egy picit lehet csak a dudort érezni az ínyén, szóval nem hinném,hogy annyira fogzana. Bár nem értek hozzá, első baba!

Nem akarom túl aggódni, csak ismerem a gyerekem és ő nem ilyen!

2012. máj. 31. 08:08
 5/19 A kérdező kommentje:

Annyi eszembe jutott,hogy a barátnőm nemrég övsömörrel kezelték!

Bár már elvileg meggyógyult.

Pénteken volt nálunk, de a bágyadtság meg vasárnap-hétfőn kezdődött, a kiütések meg ma!

Ettől függetlenül lehet hozzá köze?

2012. máj. 31. 08:16
 6/19 anonim ***** válasza:

lehet persze .


Jobbulást Neki !.

az epres nurofentől nem pattog ki csak az igazi epertől meg a mosatlan gyárból kikerülő ruha okoz ilyen tüneteket .

mondjuk az viszket is .

2012. máj. 31. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
A tünetek szerint ez a 3 napos láz. 3 nap 39 körüli láz, 4. napra tele lesz kiütéssel, egy-két nap után eltűnik. Mennyi volt a láza?
2012. máj. 31. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Egyébként az övsömört a bárányhimlővírus okozza, az is lehet, hogy bárányhimlős lett a baba, mindenképpen vidd el dokihoz.
2012. máj. 31. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Az övsömört a bárányhimlő vírusa okozza.

Vidd vissza a dokihoz, nézze meg!

2012. máj. 31. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Köszi!

Hát ez az,hogy nem volt láza!

2012. máj. 31. 08:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!