Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Toxémia után vállalnátok...

Toxémia után vállalnátok újabb babát?

Figyelt kérdés
2012. jún. 13. 10:14
1 2
 1/12 Kerria ***** válasza:

Igen, fogunk.


Szerencsére jó orvosbrigád vigyázott rám és a babára.

2012. jún. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szia! A barátnőmnek is volt az első babánál, meg is kellett császározni, 3 évre rá spontán szülte a 2.babájukat, nyoma sem volt toxémiának.
2012. jún. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nekem HELP szindrómám volt... elég rossz 'élmény' lett így a szülés és utána sok idő kellett míg rendbe jöttem, szerencsére a kicsimnek nem lett semmi baja!

Nagyon szeretnénk testvért... nem tudom (aktuális kérdés nálunk) szerintem bele fogunk vágni... bízom az orvosomban!

2012. jún. 14. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Aj...ez nálunk most sajnos aktuális...

Nagyon komoly volt a toxémiám és már nem vagyok túl fiatal sem..tavaly majdnem "ottmaradtunk"

Most úgy néz ki várandós vagyok....nem tudom megtartani :(

2012. jún. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Elsőnél toxémia. Második-harmadiknál semmi gond nem volt.
2012. jún. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
hát....súlyos toxémia, majdnem ott maradtunk, 32 hétre sos császároztak. hiába volt fogadott dokim, nem vette észre a jeleket, a nővérek sem foglalkoztak velem bent fekvéskor...az őrzőben majdnem ot maradtam, nem ment le a vérnyomásom, ettől a nővér bepánikolt, orvost hívtak hozzám, nekem elég volt....50% az esély hogy ismét bekövetkezne...nekem még az 1 is sok lenne ezekután!a lényeg, én nem bízom az orvosokban...ha meg is változna a véleményem, talán késő lenne...már elmúltam 36. lánykám 22 hónapos.
2012. jún. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
bennem ez fel sem merült. még kettőt szültem toxémia után.
2012. jún. 21. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Persze es ugyanugy tennek, mint az elsö terhessegemnel. Naponta mernem a vernyomasom es neznem a vizeletemben a feherjet(ebay-en vettem tesztcsikokat). Ez mentett meg minket 8.5 honappal ezelött is.
2012. jún. 21. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Itt hasonló problémás kismamák beszélgetnek. Talán segít a mérlegelésben. Nekem az elsőnél volt probléma, de azért sikerült szülnöm spontán. A második majdhogynem problémamentes volt.

[link]

2012. jún. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
31 hétre toxémia miatt SOS császár volt, majdnem mindketten ott maradtunk, szívhangot már nem találtak, nekem 200 volt a vérnyomásom! 2 nappal előtte még nem volt fehérje a vizeletben, vérnyomás normális! Csak vizesedés volt a 27.-ik héttől! Most már aktuális lenne a tesó kérdés, párom szeretné, én nem merem bevállalni, még rosszak az élmények másfél év után is! Úgyhogy még kérdéses, lehet lesz egy "erős" pillanatom, amikor azt mondom, legyen! Pedig én eleve két gyermeket szerettem volna! Most is szeretnék, csak nem merem még bevállalni!
2012. jún. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!