Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vállalnátok még egy babát 32...

Vállalnátok még egy babát 32 év felett, ha esélyes, hogy iker babák lesznek és az első babával a terhesség időszaka végig nagyon nehéz volt és egészségileg megviselt?

Figyelt kérdés
Ha igen a válasz, megindokolnátok miért?
2012. máj. 31. 21:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen,mert nem tuti az ikerterhesség csak esélye van,meg én mindig úgy voltam vele hogy egy gyereknek ha mindent megakarok adni akkor szülök neki kistesót,már értsd jól:))Nekem ennek csak előnyei vannak,egyke gyereknek nem lehet valami faja lenni...szóval nem mindegyik terhesség nehéz,lehet ez a következő meg olyan lesz hogy szinte észre sem veszed:))Hajrá ,én szorítok neked!!!!egy ikres anyuka aki még tervez kistesót (még ha vannak néha elbizonytalanodott pillanatai is;)) )
2012. máj. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is tuti bevállalnám. Előre nem lehet tudni mi hogyan alakul. Az ikerterhességre nem nagy az esély, vagyis úgy értem nagyobb az esély, hogy egy lesz és nem kettő.

És tényleg minden terhesség más, állítólag már a nemek változata is másmilyen, tehát ha most fiad van, és a köv lány lesz akkor valószínű, hogy más lesz.

2012. máj. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én bevállalnám, biztos hogy nem vetetném el. Igaz 29 évesen, második terhességként hordtam ki az ikreket és szültem meg őket, de az a 3 év nem olyan sok. Most 31 vagyok, de most is bevállalnám. Az ok? Ők maguk. Csak rájuk kell néznem.

De sok függ attól is, mit jelent az egészségügyileg megviselt dolog, és hogy mit mond az orvos.

2012. máj. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

32 évesen szültem az ikreimet, és akarunk harmadikat. Ha ikrek lesznek, akkor harmadik-negyediket... :)

Még úgy is, hogy nehéz terhességem és szülésem volt.

Indokom vallási jellegű: Isten ajándéka a gyermek, és az Ő különleges ajándékai az ikrek. :)

2012. máj. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen.32 év még nem öreg,anyukám 38 volt,amikor engem szült.

Ikrek:dupla baba,dupla öröm.Sajnos benne van a pakliban,hogy nehéz a terhesség, a szülés,de ez független attól,hogy az elsővel milyen volt.Én az elsővel 12 órát vajúdtam,második 4 óra alatt megvolt,harmadik 2,5 óra.

És ennyi áldozatot megér egy baba,hogy szenvedek egy kicsit.

Szóval hajrá!

2012. máj. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen nehéz kérdés, engem is megviselt a terhesség, a császár... Ha úgy gondolod várj még pár évet, hogy teljesen regenerálódj. Nem vagy még semmivel elkésve.
2012. máj. 31. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%
Igen, mert valahogy csak kibírnám azt a 9 hónapot, meg lehet nehezebb lenne 2 újszülöttel, de más is megoldja valahogy, akkor én is... És 3 gyerek után már szinte minden ingyen van, sok a támogatás..
2012. máj. 31. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"És 3 gyerek után már szinte minden ingyen van, sok a támogatás.."

Ez aztán az életcél! Gratulálok!

2012. jún. 1. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. :)
2012. jún. 1. 06:47
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekünk ikreink vannak, és tervezzük a következőt.Pedig lehet,hogy ismét ikrek lesznek!

Nem vagyunk egyáltalán gazdagok, átlagos körülmények között élünk, de nagyon szeretjük a gyerekeket. Ja, és közelebb vagyunk a 40-hez! :)

2012. jún. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!