Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valami baj van vele, de nem...

Valami baj van vele, de nem tudom mi. Mi fájhat neki?

Figyelt kérdés
3 hós kislány, idáig órát lehetett igazítani hozzá, annyira pontosan 3 óránként evett. Tegnap viszont teljesen összezavarodott minden. Össze-vissza kért enni, én meg nem mertem váratni mert meleg volt, nehogy kiszáradjon. Szopizik, de pótlást is kap kb fele-fele arányban. Késő délután elmentem vele sétálni, de az utolsó fél órában, míg hazaértünk, akkora sírást csapott, hogy még nem is láttam tőle ilyet. Szó szerint visított, pedig a végén már kivettem a babakocsiból, és a karomban vittem haza. Valószínűleg éhes is volt, meg be is kakilt. Amikor pelust cseréltem vettem észre, hogy nagyon kipirosodott a popsija meg a puncija is... de előtte nem volt olyan, ez az előző peluscsere óta lett ilyen. Utána próbáltam szoptatni, de 5 perc után elkezdett visítani és nem tudtam a szájába adni a cicimet, csak a tápszert fogadta el. (Abból se túl sokat) Éjszaka is többször kelt, a peluscserét végigsírta, pedig vigyorogva szokta tűrni... és továbbra is max 5 percet eszik ciciből, aztán elkezd visítani pont úgy mint mikor megijed vagy fáj valamije, és csak a tápszert eszi meg. Mi lehet a baj? Láza nem volt. Miért nem kell neki a cici? Hja és kb 3-4 napja sokkal sűrűbb a kakija mint korábban, és borzalmasan büdös.
2009. júl. 4. 09:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a haziorvosnak meg kene mutatnod.
2009. júl. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
igen, ez nem egyszerű fejlődési ugrás, itt valami van. remélem, hogy hamar megoldódik, feltétlenül vidd orvoshoz, mondd el, amit itt leírtál. aztán remélem megoldódik. végül írd majd le, hogy mi lett, kíváncsiak vagyunk. hátha tanulhatunk belőle. minden jót!!!
2009. júl. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt mondom, hogy hívd fel a háziorvot, de szerintem a meleg lehet a legnagyobb baj. Nem tudom nálatok milyen az idő, de nálunk hőség van, én még késő délután sem vittem ki a babámat, a babakocsiban még jobban megszorul a levegő. Próbál minél többször itatni, és minél kevesebbet legyen rajta pelus, had szellőzön a popója.Kitartás!
2009. júl. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nálunk két hete volt ilyen probléma, nézd meg a szájacskáját, hogy nem találsz-e benne szájpenészt, vagy aftát, kisfiamnak négy pici gombostűfejnyi pontocska volt az ínyén, és mivel ez egy gomba, és az étkezéssel bekerült a beleibe, így piros lett a popója, és bűzös a széklete. Mi ecsetelőt kaptunk, és canesten krémmel kell kenni a popóját.
2009. júl. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A dokit hétvégén nem tudom elérni, legfeljebb az ügyeletre mehetnénk... de köszi a tippet, a száját megnézem ha felébredt!!
2009. júl. 4. 12:28
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk tegnap volt ilyesmi. Megmostam az arcát, ivott pár korty vizet és mélyen álomba szenderült. Nagyon melege volt.
2009. júl. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A szájában nem találtam semmit. Próbáltam tegnap vizet itatni vele, de nem kellett neki, kinyomta a szájából mindet. Próbáltam teát is adni neki, bár még csak 3 hós, úgyhogy fél teáskanálnyit tettem csak 1dl vízbe, de az se kellett neki...
2009. júl. 4. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!