Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hós fiam egész nap nyög....

6 hós fiam egész nap nyög. Olyan hangon mintha kakilna. Remélem érthető. Miért csinálja ezt? Sir nyügös nem bírunk vele egész nap. Tegnap óta. Fájhat valamije? (Volt ma már kaki)

Figyelt kérdés
2009. nov. 21. 19:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Foga van ? ha nincs akkor most lesz :)
2009. nov. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Van már kettő fogacska.
2009. nov. 21. 20:04
 3/8 A kérdező kommentje:
Gondolod hogy újabb fog várható? Az inyén semmit nem látok, igaz ez a kettő is úgy lett meg hogy elötte nap még semmi nem volt.:) Másnap meg ott fehéredett.
2009. nov. 21. 20:06
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálunk 2 nap nyögdécselés, anyu csak 2 méteren belül jó, és lám kint az újabb fogacska.:)
2009. nov. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is azóta nyög egész nap, mióta jön a fogacskája. 4,5 hónapos, 1 már kint van, most a másodikat várjuk 1 hete:-(
2009. nov. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hát akkor kiváncsi leszek. Remélem tényleg fogacska lesz.

Köszi!

2009. nov. 21. 20:56
 7/8 anonim ***** válasza:
Heló!Az én kisfiam is ma egésznap ilyen nagyon nyűgös csak én és senki más nem kell neki!Még a játékok sem!Nem hinném h a foga ön mert megnéztük neki nagyitóval és lámpával de semmi két fogacskánk van már!Lehet h a fronttol ilyenek!Nem kell mindent a fogzásra fogni ám...Jó babázást!
2009. nov. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kislányom is ezt csinálja.

Két oka lehet:

- kemény kaki (lehet hogy neked nem is tűnik kemények ami neki már az)

- vagy fogzik

2009. nov. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!