Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ereztetek magatokat neha...

Ereztetek magatokat neha rossz anyanak?

Figyelt kérdés
Kislanyom sokat sir a hasa miadt es neha olyan erzesem van hogy mindenkinel jobban megnyugszik mint nallam.Megvettem es megteszek mident hogy ne fajjon a hasa de olyan erzesem van mint ha az en hibam lenne foleg mikor ram nez a szomoru szemeivel.Olyankor sirni tudnek!Ha folveszem nallam mindig csak keresei a cicit es ideges lesz mert nem adok neki.Ha a parom ,baratnom veszi fol naluk nem kereskedik csak nezelodik.Olyan mintha csak egy tejgyarto lennek semmi mas!Pedig nagyon szeretem!De nem erzezne?Vagy tenleg rossz anya lennek?Vagy csak depis?Normalis ez?
2009. júl. 4. 12:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én folyamatosan ezt érzem pedig az én babám már 4 hós. Ő is nagyon hasfájós volt és már rettegtem az estéktől mert általában akkorra csúcsosodott ki a fájdalom. Én is minden szart megvettem neki amit csak lehetett de semmi nem használt. Már kinőtte , de még előfordul néha. Volt hogy sírva hívtam fel anyámat hogy mit csináljak, mert annyira sajnáltam szegénykémet. Kitartás.
2009. júl. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Próbáltátok,hogy a 2 lábikóját felnyomjátok a hasijához,behajlított térdel!Nekünk az mindig bejött!Olyanokat pukizott a picilány,hogy utána még ő is nevetett!Gyakran csináltuk és nagyon élvezte,mert közben még beszéltem is hozzá és grimaszolta,így azt hitte,hogy játék!Kellemest a hasznossal!Sok szerencsét!És nem vagytok rossz anyák!A rossz anyák nem foglalkoznak ilyenekkel!


Sok szerencsét és rengeteg boldogságot!

2009. júl. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy rossz anya. A kisfiam is hasfájós volt, de miután elmúlt 3 hónapos, mintha elvágták volna. Sokszor én is sírtam vele együtt. De minden megoldódik. Eljön az az idő amikor meg annyira anyás lesz, hogy nem tudsz tőle sehová menni. Fel a fejjel! Jó babázást! 6hós picifiú anyukája
2009. júl. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Hú, én rengetegszer érzem azt, hogy rossz anya vagyok, pedig már két éves a gyerekem. Néha nagyon elveszítem a türelmem, és már elsőre se szépen szólok, ha valami rosszat csinál. De amúgy van egy érdekes sztorim:

Én már akkor egyedül voltam, amikor a kisfiam megszületett, az apukája már nem volt velünk. Amikor 8 hónapos lett, akkor ismertem meg az új párom. Egy hónap múlva már a gyerekkel is eszméletlen jóban voltak. Volt egy alkalom, amikor a fiam egyáltalán nem akart elaludni este. Mi éppen moziba készültünk a párommal (anyukámnál laktam akkor még), és úgy volt, hogy lefektetem a gyereket, ha elaludt, akkor megyünk csak el. Volt már ilyen többször is, semmi gond nem volt sose. Na akkor pont időre mentünk, szerettük volna elérni a buszt, szerintem ezt a fiam is érezte, hát az istennek se akart elaludni. Akkor a párom, aki szerintem sokkal nyugodtabb természet nálam, átvette és két perc alatt olyan mély álomba ringatta, hogy csak lestem. Én akkor talán még meg is voltam kicsit sértődve, hogy nálam bezzeg nem alszik el. De hát rá kellett jönnöm, hogy egyszerűen csak érzi rajtam, hogy már nagyon kivagyok, hogy lekéssük a buszt meg minden, a párom meg úgy volt vele, hogy "és akkor mi van?", ő teljesen nyugodt tud lenni, bármi van. Ezt nagyon megérzik a gyerekek.

2009. júl. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

szia!

én is sokszor érzem magam rossz anyának, mikor ordít a kislányom a fájdalomtól, rengetegszer sírok vele együtt... szörnyű érzés, ahogy rám néz a hatalmas kék szemeivel és várja, hogy segítsek, de nem tudok:( mindent összevettem ami csak létezik hasfájásra, semmi nem használ. tegnapelőtt ordított úgy, hogy az orvost is felhívtam, fél germicid c-t javasolt, így 15 perc múlva aludt is a kis drága, de hát mégsem adhatok neki folyton azt... Próbáld ki, fektesd az alkarodra, a pocijára, úgy hogy lelógjon keze, lába, és vagy cumit, vagy az ujjadat dugd a szájába, a cuclizás ellazítja, nekem lilára szívta a kezemet, sőt, mára a sajátját is kiszívta:)))

ezen kívül pár napja félre nyelte a papaverines cseppet, na akkor éreztem magam igazán szar anyának... magamat hibáztattam, hogy miért nem figyeltem jobban, pedig szép lassan csepegtettem a szájába:( szörnyű volt:((

2009. júl. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jajj en mindjart sirok meg akkor is ha vissza gondolok ra.En is rengetegszer ereztem amit te,hasfajos volt a babam kb 4honapos koraig nagyon:( de elmulott szerencsere.Amikor pici volt en sem ereztem hogy fontos lennek neki de mar ez nem igy van.majd meglatod ha elmulik ez az idoszak es nagyobb lesz megvaltozik minden.Edessen bujik majd oda anyahoz hogy puszid adjon,megoleljen te meg mar nem fog emlezni a sok borzalmas napra.Kitartas neked:)
2009. júl. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Éppen tegnapelőtt éreztem magam annak. Nyüszögve ébredt, megetettem, rángatta a cicimet, kiköpte, bevette, karmolt, hadonászott, csapkodott. Hozzáteszem előtte 20 perccel fejezte be az evést és leraktam aludni. Szóval nem értettem, hogy ha ölbe veszem miért cuppog és keresi a cicit. órán át ordított, sírt, visított, már szinte ráförmedtem, hogy mi a fenét akarsz már? Mert semmi nem használt, se torna, se ringatás, se alvó tigris póz... semmi. Aztán megmostam az arcát, erre elvigyorodott.. melege volt. Azt hittem megszakad a szívem. Ráförmedtem, pedig ő elakarta mondani, hogy mi van, csak én nem értettem. Remélem el fog múlni, ez a "nem vagyok jó anya" időszak és mindannyiunknak lesz elég türelme a hasfájáshoz és később a fogzáshoz és minden máshoz.


Ja a bújásról annyit, hogy én is észrevettem, hogy nálam szinte mindig cicit keres. Ne úgy fogd fel, hogy te csak egy tejgyártó vagy, hanem úgy, hogy de jó van nekem valami, amin megnyugszik. Egyébként anyának tej szaga és anya szaga (bocs illata) van, persze, hogy másképp reagál. Ne aggódj.

2009. júl. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hidd el, Te vagy Neki a minden. Ha hirtelen eltűnnél, vigasztalhatatlanul sírna. Az első két hónapban hasonlóan éreztem magam, mint Te, ugyanez volt a szitu. De 3 hónapos kora óta annyira ragaszkodik hozzám és Apához, hogy mindenkivel haverkodik a kezünkből, de ha odaadom valakinek, nagyon sírni kezd, és ha visszaveszem, azonnal megnyugszik. Most 5 hónapos. Nálatok is biztosan így lesz, annyira fog ragaszkodni hozzád, hogy akkor majd azon fogsz gondolkodni, hogy mit csinálj, hogy mással is ellegyen.
2009. júl. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!