Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hetes babám minden hajnalban...

5 hetes babám minden hajnalban nyög, erőlködik. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Kb. egy hete kezdődött, hogy hajnalban a szopi után egy- két órával elkezd nagyon nyögni, erőlködni, mintha kakilni akarna. Néha jön egy -egy puki, akkor picit jobb, de újra kezdődik és eltart reggelig. Vegyes táplálású, tehát kap tápszert is, de éjjel leginkább csak szopik. Kakija van minden nap, nem kemény, és amikor kakil, akkor nem erőlködik ennyire. Aki tapasztalt már hasonlót, mit javasol?

Infacolt és Mecsek bébi teát használunk, de nem látom hogy beválna.

Köszönöm előre is!


2012. jún. 14. 10:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Fáj a hasa szerintem (is).

Nálunk a keserű édeskömény termés tea vált be.


Felébred ilyenkor a Kicsi, vagy nyugtalanul, de alszik tovább?

2012. jún. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
nálunk is hajnalban megy az erölködés, de a 6 hetes babám ekkor tele is tojja a pelusát.
2012. jún. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Atroposz ***** válasza:
Kakál(na), nem biztos hogy fáj a hasa ha sír közben akkor fáj.
2012. jún. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Már szinte el is felejtettem, hogy annak idején bizony hajnaltól reggelig ezt csinálta a kisfiam, és annyira hangosan erőlködött és nyögött, hogy nem tudtunk tőle aludni a férjemmel. Egész sokáig csinálta, aztán egyszer csak elmaradt, észrevétlenül. Majd abbahagyja, valószínűleg kakit nyom, csak még nem tudja, hogyan is kell csinálni, érzi az ingert (vagy a pukira) és próbálkozik. Az én fiam ezt általában álmában csinálta, tehát ő aludt attól tovább, hogy közben meg veszettül erőlködött és nyögött :-D
2012. jún. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!