Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti hogy csináljátok? Hajnali...

Ti hogy csináljátok? Hajnali etetéskor a tápszerhez a vizet hajnalban forraljátok fel, vagy este már a vizet felforraljátok és hajnalban csak mikróban felmelegítitek?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 19. 16:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha hajnalban forralnám akkor a babám tuti éhen halna mire kihűl :)) Tehát este forralom és hajnalban melegítem mikróban.
2012. ápr. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én lefekvés előtt megcsinálom a tápszert hűtőbe teszem, és mikor felkel akkor egy picit rámelegítek. Napközben mindig frisset csinálok.
2012. ápr. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Forrald este, hagyd kicsit hűlni és tedd termoszba.
2012. ápr. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Este forraltam, bele a cumisüvegbe, rá rendesen a cumi. A tápszert ugyanígy kimértem és egy aventos pohárban lezártam. éjjel csak melegíteni kellett a mikroban és összekavarni. Még lámpát sem kapcsoltam soha. Most már nagyobb, így este megiszik egy üveg tápszert és alszik reggelig. De egy fél adagot mindig ugyanígy elkészítek.
2012. ápr. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én este megcsináltam a tápit, lehűtöttem és betettem a hűtőbe. Hajnalban csak megmelegítettem a mikroban és már ehette is. Két gyereknél csináltam és soha semmi bajuk nem lett. NAppal természetesen frissen csináltam mindig.
2012. ápr. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Cumisüvegmelegítőn van melegentartó funkció!

Este beleteszem a cumisüveget, amiben csak vízben és a kövtekező etetésig felmelegíti amennyire kell, és úgy is tartja. Éjjel csak beledobom a tápszert és kész!

2012. ápr. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Babavizet/ásványvizet használok ami forralás nélkül adható, így csak kicsit meglangyítom úgy kapja a tápszert. Próbáltam a cumi melegítőt is kész tápszerrel, de kész örökké valóság volt mire megmelegedett, addig a babám meg csak sírt, sírt, úgyhogy marad az ásványvíz.
2012. ápr. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!