Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha 7,5 hónaposan nem "hajlandó...

Ha 7,5 hónaposan nem "hajlandó" hasról hátra fordulni, ugye nem jelent valami fejlődési problémát?

Figyelt kérdés
5 hónaposan már párszor forgott ide-oda, de azóta nemnagyon. és hasra is leginkább csak jobbra forog. Merev izomzata volt, amit kisebb tornával szerintem már sikerült korrigálni. Eröltetni nem nagyon tudom és igazából nem is szeretném. Ugye nem kellene aggódnom?

2012. jún. 14. 12:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért nem folytattátok a tornát? Nekünk egészen a mászás kezdetéig jött a gyógytornász.
2012. jún. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen volt a fiam, nekünk itthoni tornát mutatott a gyógytornász, azt csinálgattuk, és akkor már forgott a másik oldaláról is szívesen, és hasról is hátra. Én is folytatnám a tornát, lehet, hogy még egy kicsit feszes, amit te nem látsz.
2012. jún. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
otthoni feladatokat mutatott nekünk a doki, mert a fejét nem emelte "időben". tornáztatom még néha, de eléggé türelmetlen ilyenkor és nem tetszik neki, hogy nem azt csinálhatja, amit ő szeretne:)
2012. jún. 14. 13:38
 4/5 anonim ***** válasza:

az enyém se emelte a fejét 11 hetesen, elvittem dévényes szakemberhez, egy kezelés után emeli a fejét és forgatja.

persze nyöszög még,de sztem ez óriási ugrás.neki is feszes izomzata van.

elvinném megmutatni neki.

2012. jún. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
megyünk vissza júliusban a neurológushoz. legkésőbb nála kiderül, hogy van-e valami "gond". addig néha megpróbálom tornáztatni, amikor jókedve van.
2012. jún. 14. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!