Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Altathatok 4,5 hós babát csak...

Altathatok 4,5 hós babát csak bodyban, és a paplanhuzatjával letakarva? Panellakás 28 fok, ablak nyitva.

Figyelt kérdés
2009. júl. 4. 18:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze, neki is meleg van még a takarót is lerúghatja!
2009. júl. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én bodyt sem adok a 9 hónapos kisfiamra. Egy szál pelusban alszik,betakarom egy textil pelenkával de 5 percig sincs rajta. Igaz az ablak csak kb. 15 centire van nyitva.
2009. júl. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen adjál rá valami vékony ruhácskát,mert amikor alszik az ember akkor lelassul a vérkeringésünk és ilyenkor könnyen megfázhatunk.Ha éjjel kitakarózik akkor is van rajta valami.

Te ha fázol visszatakarózol de ő nem tud még hanem sírni fog.

Én adok rá 1 body-t és takaróhuzattal vagy pelussal is betakarom.

Résnyire nála is nyitva van az ablak.

1 éves kislány anyukája

2009. júl. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Persze, de ha rám hallgatsz, veszel neki nagyon vékony hálózsákot és azt adod a body fölé. így tuti nem rúgja le magáról. Ha viszont nagyon meleg van a takarószerűség is tök fölösleges, vagy aludjon csak pelusban+takaró.
2009. júl. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk bukóra van nyitva az ablak, és rövidujjú body-ban alszik a 4,5 hós fiam. Most éjjel nem volt betakarva, és gond nélkül aludt, reggel kipihenten ébredt.
2009. júl. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

szerintem azért öltöztesd jobban fel,én egy éves kisfiam rövidújjú badiban+talpas nadrágban alszik, így nem gond ha lerúgja magáról a paplanhuzatot.

panel,ablak nyitva.

2009. júl. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!