Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy viselte gyermeketek a...

Hogy viselte gyermeketek a bölcsibe kerülést? És ti?

Figyelt kérdés
2012. jún. 15. 13:29
 1/1 anonim ***** válasza:

A kicsi jól. 25 hónaposan ment. Nem volt sírás sem, nagyon várta. Persze délután mindig rohant hozzám, de sokat mesélt mi volt. Az első naptól volt kisbarát, így könnyebb volt talán.


Már ilyenkor júniusban be be jártunk, hogy mire augusztusban bölcsis lett ismerje meg hova megy. Sokat meséltem neki, hogy miért, stb stb.


Én viszont nagyon megszenvedtem...tiszta lelki beteg voltam, de neki soha nem mutattam semmit, nem sírtam előtte.


Most ősztől ovis lesz. :) Mivel oda is megkaptuk már a papírokat, így pont ma tervezem, hogy korán bemegyek a bölcsibe a gyerkőcért, és benézünk az oviba. Megismerjük az óvónénit, a csoportszobát (ami tök ugyanolyan mint a bölcsiben, mert egy kaptafára készültek) sőt még a felszerelés is nagyon nagyon hasonló :)


Egy csoportba kerül a barátjával, így szerintem nem lesz gond ott sem. Én pedig már túl vagyok az elszakadás nehézségein.

2012. jún. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!