Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » GAGA és DADA pelenkáról...

GAGA és DADA pelenkáról vélemény? Melyik milyen? Érdemes venni?

Figyelt kérdés

Mennyit bírnak ezek a pelenkák? A babám nagyon folyadékot iszik és ezáltal sokat pisil.

Árban nagyon jók, szinte már gyanúsan olcsók a márkásakhoz képest.


2012. jún. 15. 13:35
 1/6 anonim ***** válasza:

A Dadáról tudok érdemben nyilatkozni.Egyszer vettem egy csomag gazdaságos pelust és ezvolt benne.Meg is lepődtem, mert az árához képest rengeteget bír!

Annyi a különbség csak a márkásaktól, hogy ez nem volt vasalva.De ettől eltekintve minőségben vetekszik a Huggies-szal és a Libero-val, mert ezelőtt mi azokat használtuk.

Mostanság nem tudtam olcsón venni, de ha megint lenne lehetőségem akkor ezt választanám, mert meglepően jó az ár-érték aránya.

17 hós kislány anyuja

2012. jún. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi Gaga-t vettünk, 100db-ot. Alig vártam, hogy elfogyjon, mert valami szörnyű egy pelenka. Nem volt rendesen elvágva, féloldalas volt, néha a gumit is kivágták... Ha ingyen lenne, akkor se kellene!
2012. jún. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Dada pelenkánk nekünk is volt, bírja a sok pisit!

Én már 1 éves kora óta ezeket az olcsó pelusokat veszem pelenka boltban, vagy neten rendelem. 1-2 van hogy rossz benne, de még így is olcsóbb, pláne hogy 47 Ft-ért veszem most a 3 éves lányomra a junior pelenkát ami liberoban vagy pampersben 75-80 Ft/ db.

A bugyipelenkájuk a legjobb, az nagyon sokat bír, és az valami 50 Ft körül van, míg a pampersben 100 Ft/ db.

2012. jún. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Örülök,hogy feltetted ezt a kérdést,mert engem is érdekelne.Egyébként gyorsan utána is néztem és a Dada Up&Go jellegű pelenkák 40Ft/db áron kaphatók,és ez fele egy Liberónak.
2012. jún. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A dada pelenka nagyon jó. Viszont ezen kívül amiket próbáltunk az olcsó pelusok közül, mind szemét volt. Soknak volt hibás a tépőzárja, már ha volt hova tépőzárazni. Volt olyan, hogy 50 pelenkából 10 használhatatlan volt és így már nem is érte meg az olcsóbbat venni. A Dadaval viszont meg vagyok elégedve, de csak ezt az egy márkát veszem, ha olcsót akarok. Kibírja az éjszakákat.
2012. jún. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Na én akkor kifogtam egy csomó selejtes DADÁT. Csak 10 db-ot vettem próbára,de egyikből a kaki folyt ki a másikból a pisi,ugyanis, nem volt benne ultramag,mint utólag kiderült. Akkor hiányzott a ragasztó csík vagy fordítva volt, na eccóval, ha kettőt tudtunk használni:(((
2012. jún. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!