Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak engem idegesít hogy...

Csak engem idegesít hogy ilyen a bodyk nyaka?

Figyelt kérdés
Akármilyen méretet használtunk már eddig mindegyiknek olyan hatalmas nagy a nyaka hogy állandóan kint van belőle a kicsim mellkasának a felső része.
2012. jún. 15. 14:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Rosszat veszel! Milyen a nyaka?
2012. jún. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Kinyúlik? Vagy eredetileg is nagy? Én tescoba szoktam badyt venni, aminek "boríték" nyaka vAn, erre hallottam már, hogy hamar kinyúlik, de nálunk tök jól működik, a 3. gyerek hordja ugyanazokat a garnitúrákat.
2012. jún. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne vegyél áthajlós nyakút,hanem nyakánál patentost. Az áthajlós engem is idegesít.
2012. jún. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

[link]


Nagy többségében ilyenek vannak. Már arra gondoltam hogy egy-két öltéssel szépen összevarrom, hogy ne tudjon annyira "szétnyílni". :)

Külföldön élünk és itt nem igazán van patentos nyakú, legalábbis én még nem láttam :(

2012. jún. 15. 14:27
 5/13 anonim ***** válasza:

Én úgy vettem észre, hogy azok nyúlnak ki, amiket fanatikusan magas hőfokon mosnak és vasalnak.


Nálam még egyetlen fajta sem nyúlt ki, viszont az öröklött cuccok között volt olyan, de róluk tudom is, hogy ezt csinálják.

2012. jún. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálam akkor kezdett így viselkedni a body, ha már nem volt jó az adott méret és a megtelő pelus miatt nyúlt. Nem próbáltad még az egyel nagyobb méretet?
2012. jún. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy látom nálunk, hogy akkor szokott kinn lenni a nyakuk, ha már kezdik kinőni azt a méretet. Akkor váltunk, és a következő méret megint teljesen jó.
2012. jún. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Igen már ezen is gondolkoztam, hogy nagyobbat fogok mostmár használni, még jók méretben amiket most használunk, most érünk pont a köztes mérethez. Ki is próbálom a nagyobbat még ma :)

Köszönöm a válaszokat :)

2012. jún. 15. 14:59
 9/13 anonim ***** válasza:
Azaz, a méret miatt is lehet! Meg vannak eleve szélesebb tipusok, amiből a keskenyebb gyerek válla kibújik :(
2012. jún. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez volt a 62-es méretig, akkor annyira keskeny volt a válla a babának, hogy állandóan lecsuszott. Aztán kezdett kitelni a baba, és most már általában jók.
2012. jún. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!