Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti pici babátokkal mikor...

Ti pici babátokkal mikor mentetek ki a levegőre először, ha csak pár percre is?

Figyelt kérdés
2012. jún. 15. 17:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Aznap, mikor hazavittük a kórházból. 4 napos volt, jól bebugyoláltam, és körülbelül 15-20 percet töltöttünk kint. Nagyon jót aludt, azóta is imád a szabad levegőn lenni. :)

Most 7 hónapos.

2012. jún. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Kiki01 ***** válasza:
A hazahozatalt ugye máshogy nem lehet megoldani:) Egyébként 10 napos korában vittük ki először az erkélyre olyan 20 percre, és tetszett neki. Sőt, ha utána nyűgös volt, mindig kivittem a levegőre és ott elaludt. Most 3,5 hós, már nem alszik el mert nézelődik, de most is szeret kint lenni.
2012. jún. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A fiút én is 10 naposan vittem ki először, ő nyár közepén született. A lányom télen, ő majdnem 3 hetes volt az első levegőzéskor.
2012. jún. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A korházi hazajövetelen kívül... két hetesen az erkélyre. Először 10 percre aztán minden nap emeltem a kint töltött idő hosszát amíg el nem értük a fél órát (ekkor már levittem sétálni). Ha melegben született volna, szerintem egy hetet akkor is vártam volna a levegőzéssel (ilyenkor úgyis szellőztetve van a lakás is).
2012. jún. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, november végén született a kislányom.
2012. jún. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Áprilisban született lányomat 7 naposan vittük először sétálni babakocsiban.
2012. jún. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Az első válaszadó vagyok: én is úgy értettem, hogy a hazajövetelen kívül :) Hazaértünk délelőtt, délután betettük a babakocsi, és nekiindultunk sétálni. :)
2012. jún. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Most március közepén szültem, 4 nap múlva, késő délután jöttünk haza, másnap itt volt a védőnő, azt mondta, nyugodtan kimehetünk az udvarra, mert nagyon szép, napsütéses, meleg idő volt. Délután már kinn is voltunk, kb. 15-30 percet. Igaz, még csak ültem a babakocsi mellett, de minden nap kivittem, sétálni 2 hetes korában mentünk először.
2012. jún. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Akkor amikor azt olvasom,hogy (nyári babáknál) több hetet kell várni meg nekem egyszer azt mondták,hogy eleinte csak úgy szellőztessek,hogy a baba sincs a szobában,túlzás?

MErt én is szeretném minél hamarabb vinni,ráadásul lehet rá is leszek kényszerülve.

2012. jún. 16. 07:59
 10/12 anonim ***** válasza:
Ősszel született kislányomat 10 naposan kezdtem levegőhöz szoktatni, de a most született picit jóval hamarabb. Jó idő van, és hát a nagyot sem zárhattam be hetekre. Egy hetesen már kimentünk 20 percre a teraszra, másfél hetes korától sétálunk. Ma két órát sétáltunk már, most két és fél hetes. :-)
2012. jún. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!