Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babátokkal amikor mentetek...

Babátokkal amikor mentetek nyaralni, az éjszakátok hogyan telt? Jól aludt idegen helyen?

Figyelt kérdés

Jövő hónapban megyünk pár napra nyaralni,és tapasztalatokra lennék kíváncsi!!:)

köszönöm szépen előre is!


2010. júl. 4. 19:47
 1/9 anonim ***** válasza:
mi 6 hósan mentünk vele Mallorcára. Az első éjszaka nem akart elaludni, meg új volt a utazó ágy és büdös, meg zörgött ahogy forgott benne. Így mellettem aludt a nagyágyon, apa meg a másik szobában :-). Olyan jókat szunyált velem, hogy elszokott az éjszakai evésről és az utolsó 3 éjszakát átaludta, ez nála este 7-től, reggel 6-ig volt, enni meg csak 7-kor kért :-). Szóval nekem nagyon jó volt, apának már annyira nem :-). Az éjszakai nem szopiktól, apadt a tejem, rá egy hónapra már nem is szoptattam. Kislányom 3 hós kora óta egyedül alszik el. Én csak éjfélkor mentem ágyba, de addig is nagyon jól elaludt a nagy ágyon egyedül!
2010. júl. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 7 hetesen vittem először pár napra a szüleimhez a kislányomat. Az utat (400 km) végigaludta, és ott szokott rá az egyedül elalvásra. Azóta nem kell ringatnom :)

Múlt héten nyaralni voltunk, ott is ugyanúgy aludt, mint itthon (most már 10 hónapos). Én arra figyeltem oda, hogy az esti rutin meglegyen, és az alvósmaci be legyen készítve az ágyba amikor leteszem :)

2010. júl. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!!!


VÁROK MÉG!!!!!!!!

2010. júl. 4. 20:37
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk sajnos nincs pozitív tapasztalat. Először 5 hónaposan voltunk nyaralni, majd legközelebb 15 hónaposan, de mindkét alkalommal risszul aludt éjszakánként, pedig velünk aludt, de milliószor felklet, felült, nézelődött, nem akart visszaaludni. Sajnos. Remélem nálatok másképp alakul majd.

2010. júl. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
9 hónaposan voltunk vele elöször nyrarlni, addig csak otthon a saját ágyában, saját szobájában aludt! Arra figyeltem, h az esti fürcsi-vacsi-lefekvés ugyanúgy menjen mint itthon. Nem volt baj. Este fél9től reggel 7-8-ig aludt! Elvittem a bébiőrünket, így ha megébredt volna hallottam volna. így én is simán tudtam még a többiekkel lenni.
2010. júl. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia! 15 hónapos a lányom, most voltunk vele először nyaralni, na én megfogadtam soha többet!!! Nappal nem volt semmi gond de az éjszakák katasztrófák voltak, múlt héten jöttünk haza utána pár napig lázas volt szegénykém. Én gyakorlatilag haza jöttem pihenni :))
2010. júl. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!Hát nem lehetett könnyű....!Sajnálom:(


Remélem nálunk nem történik majd ilyesmi!!!:)

Azért kicsit izgulok,kislányom 11,5hós lesz amikor megyünk.

2010. júl. 4. 22:32
 8/9 anonim ***** válasza:
12,5 hónapos a fiam, mi most jöttünk haza nyaralásból, az első éjszaka elég sokszor felébredt, üldögélt az utazóágyban, akkor odavettem magunk közé, ott hamar visszaaludt, utána már minden éjszaka jobban telt. Még a szopizással is volt egy kis gond, első éjjel szokás szerint 3 óra körül meg akartam szoptatni, de nem kellett neki, csak nyüglődött, szívott párat aztán elfordult...még másnap reggel is sokkal kevesebbet szopizott a szokottnál, de azután már szerencsére visszaállt minden a megszokott rendbe.
2010. júl. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nálunk szerencsére nem volt gond, de lehet, hogy csak azért, mert a napközbeni alvás vagy kimaradt (már csak egyszer alszik), vagy rövidre sikeredett, mert annyi volt az újdonság, az élmény, és persze a Picur sem akart kimaradni semmiből, így nappal sehogysem lehetett elaltatni. Viszont az esti fürdés és tápszer után kidőlt, és aludt, mint a bunda reggelig:)

Tavaly nyáron pár hónapos volt, amikor Balatonon voltunk, akkor sem volt gond, pedig ott az esti rutin is felborult, mert strand után koraeste volt fürdés, és utána még nekiindultunk apával sétálni, vacsorázni, a lányom a babakocsiban elvolt, nézelődött, és aztán (a szokásosnál később) elaludt a babakocsiban (az esti tápszert útközben itta meg), és visszatérve az apartmanba már csak áttettem az utazóágyba és aludt is tovább (ha felébredt közben, akkor adtam neki még egy kis tápszert, és úgy visszaaludt). Miután hazajöttünk, minden visszaállt a régi kerékvágásba, egyáltalán nem borult fel a napi rutin.

2010. júl. 5. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!