Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hós (csak) anyatejes babám...

10 hós (csak) anyatejes babám 5 napja nem kakilt. Meddig normális kaki nélkül?

Figyelt kérdés
2009. júl. 4. 22:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
a babám 5 hónapos, nálunk 10 nap volt eddig a maximum, amíg csak anyatejet kapott, de heti 1-2 volt az átlag 2 hónapos kora óta, amikor egyszer 4 napig nem volt nálunk sem kaki. 1 hete barackozunk, azóta minden nap van :) Ha nem szenved, ne izgasd magad, ha már feszeng, cukros kamillatea segít (vagy glicerines kúp vagy hőmérőzés). Sok sikert!
2009. júl. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
10 hósan csak anyatejes?? Már jó pár hónapja kellene mást is adni neki, ilyenkor már nincs a tejben annyi tápanyag. Valószínűleg azért nem kakil 5 napja, mert mindent hasznosít a tejből. Teljesen normális akár 10 napi nemkakilás is, ha csak anyatejet kap. Ha nincs baja tőle, nem szenved, akkor hagyd, majd kijön. Ha nem jól érzi magát, akkor adj neki cukros kamillateát, az segít.
2009. júl. 5. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azért kap csak anyatejet, mert valamelyik kajára allergiás, és holnap megyünk az allergológushoz. Amióta megint csak anyatejezik, azóta szépen múlt az allergia. Majd holnap a dokinéni megmondja hogyan tovább.
2009. júl. 5. 20:37
 4/4 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

Már biztos voltatok dokinál, és ellátott jótanácsokkal. Én csak azt tudom javasolni, hogy a hozzátáplálást már eleve úgy kell kezdeni, hogy egyszerre mindig csak 1 új ételfélét vezess be,és azt add 3 napig, hogy lásd a hatását. Ha semmi gondot nem okoz, akkor máskor bátran adhatod. Az allergiára hajlamosító ételeknél mégjobban kell figyelni, először mindig keveset kell adni, és fokozatosan növelni az adagot. (pl.tojás, paradicsom, tejtermékek, stb.).

2009. júl. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!