Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 14 hos meg maszo orokmozgoval...

14 hos meg maszo orokmozgoval milyen lesz 3 orat repulni?

Figyelt kérdés
Aludni nem fog, keso du szallunk fel. Volt valaki hasonlokepp, hogy maszott meg csak a baba es nem tudta leengedni a foldre? felek, mert egy percig nem ul meg sehol. Egesz nap maszik, felall. Nem megnyugtatast, hanem valos tapasztalatokat varok kizarolag maszo babas anyukaktol. Ha menne mar nem aggodnek :)

#Ryanairrel
2012. jún. 16. 14:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Az enyem 15 hos volt, egyedul meg nem jart. Akkor kezdte a dackorszakot, sietni kellett a repteren, o a masik iranyba akart menni, uvoltott, ugy huztam magam utan.

A gepen 5 percet nem ult, fel-ala huzigalt engem (lehet maszkalni a gepen, nyugi). Piszkalta a tobbi embert. kb 15 perc volt, amikor leultunk kekszet enni, amit szetpergetett, majd ossze-vissza fosta magat.

2012. jún. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
:))))) Ez jo, majd eszembe jutsz a gepen tuti, mikor velem tortenik ugyanez :)))))
2012. jún. 16. 14:48
 3/5 A kérdező kommentje:
Jó moka lesz :))))
2012. jún. 16. 14:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát valóban izgis ez a korszak..nyugodtan tedd le a földre, csak legyen nálad törlőkendő hogy a kezét meg tud törölni ha ujját cumizza. A légiutaskísérők kedvesek a babás anyukákkal. Az is lehet hogy mire odajuttok beindul a járás és kézen fogva tudod majd vezetni.. jó utat.
2012. jún. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én 3x repültem a babámmal. Előszőr még kicsi volt, így aludt végig 9 hós volt.

Legközelebb 12 hónaposan, na akkor már nem ült meg a fenekén, készültem csomó kajával, innivalóval, ezeket mind felengedik a gépre ha gyerekkel mész. Én mondjuk nem tettem le a földre mászni, de csak 1 órát szálltunk, szóval azt kibírtam, h 2-3 széken föl alá mászott, az előttünk és a mögöttünk ülőknek sem volt nyugta. Ő is hasmenést kapott rögtön a felszállást követően, vihettem pelenkázni abba a kis lukba a wc-ben, nem volt kellemes, de legalább visszagondolva vicces. Ami érdekli abból vigyél fel a gépre amit tudsz, akár 10 perc nyugi néha néha jól jöhet. pl: könyvek, zene, az én kisfiam imádja a videókat a telefonon.

Jó utat :)

2012. jún. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!