Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 honapos kisbabammal fogok...

3 honapos kisbabammal fogok repulni. Mire figyeljek? Bevalt utazasi praktikak?

Figyelt kérdés
2009. nov. 21. 21:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Elkerulod a tomeget,letakarod a babad textil pelussal(ha babakocsival leszel,akkor roppant egyszeru),nem fodgosol ossze semmit, ... ezekre figyeltem amikor eloszor repultunk(10hetesen).

D&Sz.

2009. nov. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hol aludt a repulon a babad? az oledben?es amikor szalltatok fel-le,hol volt a baba?
2009. nov. 21. 21:48
 3/11 anonim ***** válasza:
2 eves kor alatt az oledben van.kapsz egy plusz ovet amit a tiedre kapcsolsz.Felszallasnal megszoptattam es aludt vegig :-) .Kaptam 2 parnat hogy kenyelmesebben legyen,ajanlom ablak mellett,ugy jobban elfer ha alszik.
2009. nov. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
akkor is letakartad,mikor rajtad aludt?
2009. nov. 21. 22:08
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem,mert belul ultem,es mellettem meg a parom,de ha egy picit is pruszkolt,vagy tusszogott volna valaki a kornyezetemben biztos le se szedtem volna rola a pelust!

...ja ,az embereknek kenyszeres babatapperolhatnekjuk van!!!Na erre figyelj oda leginkabb :-)

2009. nov. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
koszi szepen,nagyon sokat segitettel!
2009. nov. 21. 22:20
 7/11 anonim ***** válasza:

Amint lefelejtettem... elete kakalasat adta elo,felszallas kozben,folyt minden fele :-))))!Tehat legyen nalad teljes szett(najlon zacsi!!!) mindenbol!

Jo repulest!

D&Sz

2009. nov. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
:)))))) aranyos lehetett.meg egy kerdes.hogy oltoztetted?
2009. nov. 21. 22:47
 9/11 anonim ***** válasza:
A parom oleben... pelenkazo taskahoz tartozik egy pelenkazo lap arra ra egy textil pelus...es ennyi :-) .vagy lehet kapni,azt hiszem Pampers markaju egyszerhasznaltos pelenkazo lapot,mostani utunkhoz mar ilyet fogok beujitani :-)
2009. nov. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
wao.azt hittem,hogy van a wcben oltozteto.egyebkent arra is kivancsi vagyok,hany reteg ruhat adtal ra.es milyen hosszu utat tettetek meg?-mi oceanit fogunk-8 ra+atszallas
2009. nov. 22. 15:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!