Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hetes picim a harmadik...

6 hetes picim a harmadik napja nagyon sokat és sokszor sír. Néha már tiszta lila a feje. Nem igazán lehet semmivel megnyugtatni. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Eddig 3-4 óránként szopizott, most pedig olyan 2-2,5 óránként. Mi lehet vele? A hasa nem fáj, mert akkor másképpen szokott sírni és viselkedni, tejem van elég, mert minden szoptatás után még tudok lefejni is.
2009. júl. 5. 11:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs melege? Vagy esetleg csak érzékeny az időjárásra?
2009. júl. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy túl sűrűn szoptatod. A lányom kis súllyal született,és két óránként kellett szoptatnom.A nyári melegben én is így jártam,mint te.Az orvos szerint besült a tej a sűrű szopitól a pocijába.Adott neki valamit,hogy legyen kakija.Azt mondta,ha estig nem lesz eredmény,kórházba kell vinni,mert bélcsavarodása is lehet.Remélem,nálatok nem súlyos a helyzet,de különben sem jó 3 őránál sűrűbben szoptatni.
2009. júl. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is egyből a melegre gondoltam, amikor elolvastam a kérdésed. Talán ez lehet?
2009. júl. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tul sürün eteted. MAradj a 3 óránkénti evèsnél. 2,5 órára adj fojadékot, vizet, de semmiképp ne sokat, ne az legyen a kaja helyett. Igy kihuzza a 3órát. Próbálj ki igy 2 napot, szerintem siker lesz és abbamarad a sirás. Még meg sem emészti az előzőt, de már jön a következő.
2009. júl. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat

Most jöttünk az orvostól, sajnos vírusos mandulagyulladása van a picikémnek. :(

2009. júl. 5. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!