Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes üléshuzatot venni...

Érdemes üléshuzatot venni autósülésre?

Figyelt kérdés
A hordozóba mindig nagyon leizzad a babám és ezért gondolkodom, hogy a már megvett autósülésre vegyek-e nyári huzatot vagy ez csak pénzlehúzás?

2012. jún. 17. 13:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Én egy hosszára hajtogatott textilpelust tettem bele. Nem került külön pénzbe, és be is vált. A babakocsiba meg egy frottirtörölközőt szoktam teríteni. Az izzadságot is felszívja, meg könnyebb tisztán tartani is, mert csak lekapom, beledobom a mosógépbe és kész.

Próbáld ki, ez gondolom neked se kerül pénzbe. :-)

2012. jún. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, kipróbálom, mert nem olcsó egy üléshuzat.:(
2012. jún. 17. 14:32
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekünk Maxi Cosi Tobi ülésünk van, első perctől kezdve használjuk rá az üléshuzatot. Frottír anyagból van, és elég speciális maga az ülés, így nagyon jó, hogy pont rá passzol a huzat, nagyon profin ki van alakítva. Nekem jobb, hogy ezt eszi/issza le a lányom, könnyen le tudom szedni a huzatot kimosni, de persze ennél fontosabb, hogy sokkal kényelmesebb, mintha mindig beleizzadna az ülésbe.


Meg kell nézni, hogy milyen a huzat, ahhoz a típushoz, amit írtam, nagyon jó, hogy gyártanak, egy pillanatig sem bántam meg, hogy megvettem. Egyébként azt szoktam csinálni, hogy ha valamit meg akarok venni, akkor előbb az amazon-on megnézem, hogy van-e róla értékelés, az segít dönteni a vásárlásban.

2012. jún. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tobi van nekünk is és pont az amazonas-ról akarom megrendelni.:)
2012. jún. 17. 16:56
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor mindenképpen ajánlom, mert nekünk nagyon jól bevált. Nem csúszik le sehol, mindenhova pont passzol, nem gyűrődik a gyerkőc alatt, csak pozitívumokat tudok róla mondani. Mi a "Summer cover Ecru"-t vettük tavaly augusztusban, és egész évben az ülésen van, nemcsak nyáron használjuk.


(2. voltam)

2012. jún. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!