Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ciki lenne, ha bébiszittert...

Ciki lenne, ha bébiszittert vennék fel?

Figyelt kérdés
2 éves fiaim,csak jövőre mehetnek oviba.Én viszont már nagyon nehezen boldogulok velük,apa örökké dolgozik.Az a baj,egy faluban lakunk a mamákkal,és félek kiakadnak,megszólnak ha fizetett segítséget fogadnék.Ja,egyik mama még dolgozik,másikra nem szeretném bízni.(ennek jó oka van)Szerintetek?

2012. jún. 17. 15:07
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
53%

10-es... Azért ne hasonlítsük már össze az egy darab kétévessel való hawaiinyaralás feelinget két gyerekkel. Amíg csak egy van, addig inkább meg se szólalj....


On.


Nyugodtan fegyél fel babysittert . Van, akinek a nagymama segít, van, akinek a testvére, barátnője, neked pedig egy babysitter. Ha ciki, ha nem, ne foglalkozz a külvilággal. Én egy kétévessel és egy hat hónapossal vagyok itthon, hát nem egy fáklyás menet, pedig imádom őket.

2012. jún. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
52%

Undok nők. A legundokabb népség a földön. Nem sül ki a szemed neked, itt példálózni 1 gyerekkel? Mit tudsz Te? Beszólni? Arra van eszed. Nincs is több.


Igen, vegyél fel...én is vennék, és vagy bölcsibe adom vagy bébiszitter lesz,mert igenis fárasztanak,unom a hétköznapokat, dolgozni szeretnék, emberekkel találkozni.

2012. jún. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
20%
11, 12 HOL olvastátok, hogy egy gyerekem van? Azt írtam a 2 évesem...látom ti viszont belebolondultatok a 2 gyerek "nevelésébe", bár aki ilyen stílusban "beszél", nem hiszem, hogy beszélhetünk nevelésről. Szegény gyerekek :) További jó nyafogást, ilyen unintelligens emberekre nem pazarlok egy percet sem.
2012. jún. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Már sírok is.
2012. jún. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
53%
Hát azért ez a 10-es válasz sem egy iq bajnok anyukától jöhetett. Komolyan, jobb itt olvasgatni és röhögni, mint a comedy centrál.
2012. jún. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek,látom,hogy sokan megértettetek!Esetünkben volt szó bölcsiről,vinném is a gyerekeket,de sajna,mivel nem melózni megyek,csak tanulni szerettem volna,nem veszik be őket!Ezért gondolkodom a segítségen(bébiszitter).Na meg,mert valóban(és ezt nem szégyenlem bevallani)ki vagyok idegileg,pedig haláli okos,gyönyörű fiaimat imádom!De igazatok van,nem fogok a nép véleményére adni,ha kell,hívok segítséget!Amúgy én sosem szóltam le,azt akinek csak 1 gyereke van,mert tudom,az is szörnyű fárasztó lehet,de azért valóban nagy a különbség az 1 és a 2 között!!Köszi a véleményeket!
2012. jún. 18. 14:20
 17/19 anonim ***** válasza:
48%
Hát igen, kérdező, ezt neked kell eldöntened, te ismered a határaidat. Igazad van, értelmes ember nem veri a mellkasát, hogy neki 2 gyereke van, és akinek meg egy, annak "süljön ki a szeme", de hát itt előfordul mindenféle nemzetség :)
2012. jún. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
71%
10-es szégyeld magad!Ennyit tudnék neked üzenni.Nekem van ikres barátnőm és tudom milyen ember feletti amit csinál egyedül segítség nélkül.Ahhoz hogy tartalmasan teljenek napjaik igenis szüksége lehet segítségre.Ne akkor kiabáljon segítségért amikor tönkrement a házassága a küszködésbe panaszkodásba.Fizikailag és szellemileg is fárasztó!!Én 3 gyermekes édesanya vagyok imádom őket,de tudjuk azt hogy vannak pillanatok amikor már úgy érzi az ember hogy nem bírja.Ez nem szégyen.Semmi kivetni való nincs abban ha felfogadsz valakit.Nem Te leszel az első.H a nem tetszik valakinek az az ő baja.Ahogy írták lehet jönni segíteni.Legyél boldog és mosolygós anyuka és feleség! :))) Jó egészséget és kitartást kívánok.
2012. jún. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
0%
Nekem te ne üzengessél :)
2012. jún. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!