Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elhiszitek, hogy egy 4 hetes...

Elhiszitek, hogy egy 4 hetes baba a hasáról a hátára fordul?

Figyelt kérdés
Egy simerősöm ezt állítja: nem tudja hasra tenni a babját, mert átfordul a hátára....???
2009. júl. 5. 16:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Max. csak véletlenül...de akkor is csak azért mert a buksija elhúzza. Szerintem max. egyszer lehetett ilyen...ő meg egy kicsit hozzá tett a storyhoz.
2009. júl. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
En sem hinnem,olyan picik meg akkor allig mozognak:) Hamar kezdi az anyuka a dicsekvest.
2009. júl. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én már olyat is hallottam, hogy 1 hetesen forog! és nem átfordul, forog...

Amúgy én sem hiszem.

Azt elhiszem, hogy véletlen előfordul, néha néha, de hogy ez nem tudatos cselekvés és nem lehet ennyire rendszeres, az biztos. Vagy legalábbis én nem hiszem...

2009. júl. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is dicsekedni szerettem volna de igaz én 2 hónaposan. A neurológián viszont azt mondták, hogy csak a merevsége miatt fordul át az én babám. A lábacskái nagyon befelé fordultak, és ezért hasra kellett fektetnem, és így fordult mindig vissza. De ez még nem az a forgás amit idővel elsajátítanak. Úgyhogy...
2009. júl. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 5 hetes, és párszor ő is megcsinálta. De csak lendületből, véletlenül sikerült neki, nem azért, mert akarta. Messze vagyunk még attól...de igen, elhiheted,hogy van ilyen.
2009. júl. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A szemem láttára egy 6 hetes baba többször megcsinálta. Nem egymás után, de néhány találkozás során, minden alkalommal. Ha nem láttam volna, én sem hiszem, de láttam. Alvás közben fordult meg minden esetben. Először csak az oldalára fordult, aludt egy kicsit, majd fordult tovább. Vannak kivételes babák.
2009. júl. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én elhiszem. Láttam a barátnőm babáját, aki bizony átfordult annyi idősen!!
2009. júl. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

szia!

az én babám is megcsinálja, ha nagyon nem bír hason lenni, erőlködik, lendületet vesz, de a kezét még nem tudja, hogy tegye, így azt hiszem inkább csak a nagy fészkalódásban véletlenül sikerül neki:) kb 4 hetes kora óta csinálja.

meg a hátáról az oldalára fordul, mondjuk ezt elég gyakran.

2009. júl. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem is megfordult ennyi idősen de ez még nem tudatos forgás.Pedig többször megcsinálta. Mindenkinek a családba nagyiéknak, apának. Akkor mondta a védőnő, hogy ez még nem tudatos forgás. Akkor hülyének néztem mivel ő is látta a forgást, de később beláttam, hogy igaza van.Utánna ezt elfelejtette és 4 hónaposan már tudatosan fordult.
2009. júl. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Az enyém is csinálta. Elhúzta a feje:) A teste meg gördült utána. Nagyon édi volt:)

2009. júl. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!