Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meg tudta szokni a babátok,...

Meg tudta szokni a babátok, hogy szemüveget kell hordania?

Figyelt kérdés
nálunk nem:( sajnos kancsal, emiatt kell. csak az utcán hordja, pedig folyton kéne. sokat vagyunk lenn, de attól függetlenül nem tudom mennyit ér ez így. javulhat még ettől a szeme?
2012. jún. 17. 20:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Az én kisfiam 1.5 éves volt, amikor a dr néni felírta neki a szemüveget. Nem kancsal, csak sajnos tőlem vagy az apukájától örökölte a rövidlátást:-(

Az optikában kínszenvedés volt rápróbálni a kereteket, ha nagy nehezen sikerült ráadni vmelyiket a 3 közül, akkor összeszorította a szemét. Nagy nehezen kiválasztottunk egyet, pár nappal később elkészült, akkor ráadtuk és aznap már abban fürdött este:-) Hála Istennek gyönyörűen viseli, nagyon sokszor el is felejti, hogy rajta van és keresi:-)

Sajnos tanácsot nem tudok adni:-( De úgy gondolom, ha nem szereti viselni, akkor már az nagy eredmény, hogy az utcán hajlandó hordani, és szerintem így is javulhat a szeme. Gondolj arra, hogy biztos van olyan baba is, aki még az utcára sem tűrné a szemüvegét. Kitartást kívánok, előbb-utóbb, majd megszokja.

Mennyi idős a babád és mikor kapta a szemüvegét?

2012. jún. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
2 éves. Már fél éve megvan neki. Köszi a biztatást, már nagyon rám fért:)
2012. jún. 19. 12:22
 3/3 anonim ***** válasza:

Akkor egyidősek a gyerekeink:-)))

Tényleg fel a fejjel, előbb-utóbb biztos megszokja majd.

2012. jún. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!