Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan öltöztetnétek egy 5...

Hogyan öltöztetnétek egy 5 hónapos babát 27 fokos lakásban?

Figyelt kérdés
2012. jún. 18. 07:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Body,zokni(ha hűvös a lába,de csakis akkor)
2012. jún. 18. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Body vagy napozó, ha fázósabb, akkor kis zokni.
2012. jún. 18. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Rövid ujjú body és egy vékony zokni.
2012. jún. 18. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

3 hetes a babám.

Most 25,9 fok van.

Egy rövid ujjú kombidressz van rajta.

Amikor szopizik, még így is izzad, melege van.

Ha elalszik, akkor textilpelussal betakarom. Figyelem, és ha fázna, akkor vékony takaróra váltok.


Én még első babánál tanultam a kórházi csecsemőstől, hogy az orrát kell megtapintani, és ha az hideg, akkor fázik. Mert a keze-lába lehet hidegebb, de ez a gyenge vérkeringés miatt van. Ha meg melege van, akkor tarkóján/fején izzad a baba, az elég látványos...


3 gyerekes anyuka

2012. jún. 18. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem 5 hetes a babám, ugyanazt csinálom, mint az előző válaszoló. Panelban lakunk,szóval szörnyű a helyzet! Nálunk a gyerekszobába is egész nap nyitva van az ablak!
2012. jún. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
6 hónapos a kislányom, napozó, rövid ujjú body vagy ujjatlan body van rajta, ha hideg a lába kap egy kis zoknit is. Amikor ébren van adok rá egy nagyon vékony nadrágot is mert már kúszik, és nem szereti ha a parkett "húzza" a bőrét.
2012. jún. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem csütörtökön lesz 5 hós a babám és egy lenge napozó van rajta + kiszokni. Jelenleg 25,5 fok van a lakásban.

Kint már nincs rajta kis zokni sem csak napozó (persze árnyékban).

2012. jún. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy válaszoltatok!

Én is rövidujjú body-t adok rá, és zoknit, de azt sokszor leveszem.Bizonytalan vagyok, mert hideg a pici lába, de közben izzad.

2012. jún. 18. 13:40
 9/9 anonim ***** válasza:

Mint írtam, a hideg kéz és láb nem a fázás jele a babánál. :o)


Amúgy szerintem most annyira meleg van, hogy a "babán egy réteggel több, mint rajtunk" már csak azért sem működik, mert ha lehetne, én most levennék egy réteget :D

2012. jún. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!