Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hasfájós babák anyukái segiten...

Hasfájós babák anyukái segitenétek?

Figyelt kérdés
A kisfiam 6 hetes múlt, már próbáltuk a Bio Gai cseppet és 17 napja szedi az espumisant,amitől tud kakilni általában este meg van puki is,de mégis minden evés után sir és minden este 18-tól 23-ig zokog,mig álomba nem sirja magát. Annyira szeretnék segiteni neki. Most akarjuk kipróbálni vagy a coliefet vagy az infacolt,de az angol viz is szóba került. Nektek mi vált be?
2012. jún. 18. 14:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Nekünk az infacol vállt be.Nem egyből,de használt.Kb 2 hétig szedte és utána már nem is volt rá szükség.Kitartás!
2012. jún. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
74%
Semmi sem vált be sajnos :-(( A colief nagyon drága (4000 ft) és csak 1 hétre elég, szóval próbáld ki ha akarod, de szerintem nem csodaszer egyáltalán. És a többi sem az. Az infacoltól hatalmasakat böfizett a babám, de a sírás ugyanúgy megmaradt. Gripe Water adása után pedig semmilyen hatást nem tapasztaltam. Persze mindig vannak anyukák akik erre vagy arr esküsznek, hát nem tudom... nekünk semmi sem vált be!
2012. jún. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Az idő!!!!! Semmi más nem segített. Az angol víz (Gripe Water) segített a helyzeten, de nem oldotta meg. Mivel betöltöttétek a 6hetet, hamarosan kicsit jobb lesz. Az én kislányom ugyanígy volt mint a te babád, most 6 hónapos és a mai napig espumisannal alszik el, de leginkább csak azért, hogy az éjszaka ne legyen rémálom nekünk. Nálunk az esti, éjszakába nyúló sírások, fel-le járkálásik 6 hetesen elmúltak.
2012. jún. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok. Még a coliefről , hogy nagyon körülményes a beadása. Lefejt tejbe (kb 10 ml) vagy előre elkészített tápszerbe kell adagolni majd várni fél órát és úgy kell a babának adni. Szóval ha éjszaka is eszik a babád ez nagyon nehezen oldható meg.
2012. jún. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
49%
A tuti recept a GRIPE WATER és a lábai tornáztatása.Nekünk szinte órák alatt segített!Pedig előtte mindent kipróbáltunk.
2012. jún. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
74%
Nekünk a papaverines görcsoldó vált be.Gyerekorvos írta fel.Azon kívül semmi!
2012. jún. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
74%

Ismerős a helyzet! Nekünk a biogaia jó volt. Espumisan is. De sokszor szélcsövezni kellett!

Egyébként függ attól is hogy anyatejes vagy tápszeres a baba.

Ha tápis akkor sok esetben elegendő egy tápszer csere és a probléma megoldódik.

2012. jún. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ma megpróbáljuk az infacolt,ha nem jön be akkor meg az angol vizet. Nagyon bizom benne,h valamelyik segit.
2012. jún. 18. 16:18
 9/14 A kérdező kommentje:
Csak anyatejes a babám,akkor mi segithet?
2012. jún. 18. 16:18
 10/14 anonim ***** válasza:
74%
Nekünk a fiammal az Infacol és az Anti-colic cumisüveg vált be. Lefejtem a tejet, és abból kapta.(mivel szopás közben rengeteg levegőt nyelt). A lányomnál viszont csak az idő segített, 4 hónapos korában egyszer csak elmúlt (akkor még nem volt Infacol). Kitartás.
2012. jún. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!