Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pamperses anyukák. Mit szóltok...

Pamperses anyukák. Mit szóltok hogy megint megdrágították?

Figyelt kérdés
2012. jan. 16. 13:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ezt is és még mennyi minden mást... Egyébként minden évben, főleg év elején mennek fel az árak. Most meg ugye ÁFA emelés is volt. Hidd el, van sok, minőségben hasonló, de sokkal olcsóbb pelenka a Pampersnél!
2012. jan. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Mi az, amit nem drágítottak? :(

Tiltakozhatok, kapálózhatok én itt magamban ez ellen, de sajnos ez van. Az árak ritkán mennek lefelé, na de bezzeg felfelé...

Két dolgot tehetsz: váltasz, olcsóbb pelusra vagy elfogadod, hogy a Pampers drágább lett.

2012. jan. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nagyon nem tudok mit tenni:( Csak a Pampers vált be az ikreimnél. Kizárólag a DM-ben veszem meg 25%-os kuponnal,amire még a vásárlás-végösszegi 15%-ost is beváltom. Így azért elég jó áron van.
2012. jan. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Kb fél éve drágították.A kislányom 22hónapos születésétől fogva ezt használtuk.De most áttértünk a Liberora,olcsóbb is és több van benne.2 csomag kell minden hónapban,a pampersből a 4+-os kellett ami 74db/csomag a Libeoból meg az 5-öst veszem ami 80db/csomag.
2012. jan. 16. 13:28
 5/13 anonim ***** válasza:
62%

Fél éve? És úgy kérdezel, hogy megint megdrágították???


Nem szólok hozzá semmit egyébként. MINDEN drágul, FOLYAMATOSAN! Nem térek át másik pelusra, mert ez vált be! Figyelem az akciókat, és próbálom a lehető legjobb áron beszerezni.

2012. jan. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

En is Pampers Activ Babyt veszek, ez vált be, ezt nem pisili át. Ejszaka sem cserélem, mert átalussza az éjszakát. Nálunk 19 euro egy csomag és a másfél - 2 csomag 4-es pelus elmegy 1 hónapban. Ez van!


1 éves kislány anyukája

2012. jan. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Elkezdtem kísérletezni. Első babámnak csak a libero jött be, most a másodiknak csak a pampers. De kipróbáltam már a dm-es babylove-ot (jó nagy gagyi nekünk), a huggiest (ez is gagyi nekünk), és a bella háppy-t, ez viszont bejött, már egy hete használjuk, nem tudok rá rosszat mondani. Úgyhogy majd figyelni fogom az auchanban/tescoban, ha akciós lesz, megint veszek. Most 1-et fizet 2-t kap akcióban tudtam venni legutóbb.

Pampers nagyon beválik, dehát annyira drága :(

2012. jan. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

13.39!!!

Úgy értettem kb fél éve is drágították most meg megint!

Bocsi ha számodra nem volt elég érthető.

2012. jan. 16. 14:04
 9/13 A kérdező kommentje:
Egyébként a pelenkán sose spóroltam,mindig megvettem a pamperst.Egyszer-kétszer vettem rossmannost meg dm-est ha nem tartottunk ki következő hónapig,de nem jöttek be.De most hogy 5300Ft körül van egy csomag,áttértünk a Liberora.Idáig úgy néz ki hogy jó,de ha gond lenne vele akkor visszatérnénk a pampersre.
2012. jan. 16. 14:10
 10/13 sumergo ***** válasza:
Én Brendonban vettem legutóbb, pontosan ugyanannyiért, mint tavaly. 2-es méretű 3599 Ft egy csomag. Gondolom a nagyobb drágább ott is, de azért megnézném a helyedben. Amúgy nekünk is csak ez vált be, nem váltok én sem.
2012. jan. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!