Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit szóltok ehhez anyukák?!...

Mit szóltok ehhez anyukák?! Elcsodálkoztam!

Figyelt kérdés

a mai híradóban láttam hogy 41 éves anyukának 16 gyermeke van. 21 éve van gyesen !

mondta hogy tervezett volt mind..


ti bevállalnátok ennyi gyerkőcöt?



2012. jan. 16. 21:35
1 2 3
 1/28 anonim válasza:
48%
Nem, és jó hülye, hogy ennyit vállal és ilyen körülményekközt tartja. Jól meg is voltak lepódve a gyerekek, hogy a kenyéren felvágott volt, a riport kedvéért...
2012. jan. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
71%

Nem!Ha az első így folytatja a "nemalvást",akkor a második is kérdéses:)

Bár ennyi gyereknél a nagyobbak is biztos besegítenek.Egyébként biztos megvannak a szépségei,egy picit irigylem is...

2012. jan. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
76%

Én sajnáltam a gyerekeket :(

Nagyon szegények de boldogok,vajon a gyerekek is ezt mondták volna?

2012. jan. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
2. vagyok.A riportot amúgy nem láttam,tehát a körülményekről nem volt tudomásom :(
2012. jan. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:

Én már nem lepődöm meg, szinte minden napra van egy ilyen hír...


Egyébkén saját szíve-joga hogy hányat vállal...


Nekem jelenleg egy babám van és még egyet vagy kettőt szeretnék...

2012. jan. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
80%
Elkepeszto!! Nem normalis ez a no! 2 szobas lakasban elnek ennyien es eppen annak orultek, hogy nemreg kapcsoltak naluk vissza a villanyt es vegre tudnak mosni. Felelotlennek tartom az olyan embereket akik azt kimerik jelenteni ilyen helyzetben, hogy nekik igy jo! Tisztessegesen, normalis korulmenyek kozott nevelhetne 4-5 gyermeket... Na de 16-ot, hat kesz vicc..
2012. jan. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

hiába vannak ennyien, mégse vették el őket a gyámhatóság vagy kik foglalkoznak ezzel, hiszen annyira mégsem élnek nomád körülmények között ezek szerint különben már nem laknának ott a gyerekek velük, enni van mit márha van

van ruha stb.. ez ezek szerint elég a boldogsághoz?


nekem van egy 22 hónapos kislányom de az anyagiak miatt meg a kis lakásunk miatt nem merek egyenlőre bevállalni a kistesót,

de ezt a hírt hallván elgondolkodtam :)


de azt mondják : SOK JÓ EMBER KIS HELYEN IS ELFÉR :)

2012. jan. 16. 21:45
 8/28 anonim ***** válasza:
90%

Én azon csodálkozom a legjobban, hogy a híradóban ez a téma!

Manapság már nem látom a különbséget a Fókusz és a Híradó között!


Bocs az off-ért!


Amúgy nem vállalnék be ennyi gyereket (épp ésszel).

2012. jan. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
51%
En is sajnaltam a gyerekeket szegenykek ok nem tehetnek semmirol ilyen felelotlen szulokrol megvan a velemenyem
2012. jan. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
61%

Hát én tuti nem. Már az egy is meggondolandó!


amit én a páromtól kérdeztem miközben 17 hónaposommal pancsiztunk: vajon azok a gyerekek nem vágynak új ruhára? szép bútorokra, saját ágyra? -ebbe nem gondol bele kedves anyuka? felelőtlenség. bár ugye régebben mutattak egy másik családot, azoknál nem voltak anyagi gondok. de itt, ez az élet?

2012. jan. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!