Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagy baj? 11hós kicsim (6fogga...

Nagy baj? 11hós kicsim (6foggal,2lennközép,4fennközép) nem hajlandó darabosat enni. Se a gyári, se a saját készítésű darabos éelt se.

Figyelt kérdés
fuldoklik, hányhatnékja lesz.én nem is erőltetném, de azt mondtják, magammal szúrok ki, mert nagyon nehezen fog megtanulni rendesen enni.ez tényleg így van?
2009. júl. 5. 20:46
 1/1 anonim ***** válasza:

Az én nagyobbik fiam sem evett darabos kaját egy éves koráig. Fokozatosan próbáltam hozzászoktatni, de nem erőltettem. Én egyszer-egyszer megkóstoltam a 8-10 hós babáknak szánt darabos bébiételt, hát mit mondjak.....rendes fogak kellettek hozzá. Inkább magam főztem turmix helyett pedig villával nyomtam szét a puhára főtt ételet.

Fokozatosan megszokta a darabos ételt is.

Légy türelmes.

2009. júl. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!